سیاست واقعی روشن بنیانگذار: نظرسنجی می گوید ‘خجالتی ترامپ اثر بالاتر از 2016

تام بوان، رئیس و یکی از بنیانگذاران سیاست واقعی روشن (RCP)، در یک شب جمعه بخش “زاویه اینگراهام” در فاکس نیوز، نظر دهی برای انتخابات آینده ریاست جمهوری را مورد بحث قرار داد.

به عنوان نامزد فرضی ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن همچنان به رهبری رئیس جمهور دونالد ترامپ در نظرسنجی به طور متوسط RCP، هر چند با حاشیه های کمتر از یک ماه پیش، Bevan و فاکس نیوز میزبان لورا Ingraham صحبت در مورد احتمال رای دهندگان ترامپ مردد به اعلام حمایت خود را از رئیس جمهور.

تام، همه از من این سوال را می پرسند و من به مسافرت می رسم، من با مردم ملاقات می کنم، آنها می گویند: “مردم می ترسند که بگویند چه فکر می کند؟ نظرسنجی ها حاکی از حمایت دوباره از دموکرات ها هستند؟ چه حسي داري با توجه به چيزي که الان داريم مي بينيم؟ ingraham پرسید.

پخش:

“خوب گفتنش سخته” بوان جواب داد من با رابرت کاهالي که براي گروه ترافالگار نظر سنجي مي کنه صحبت کردم او یک نظرسنجی را در میشیگان نه خیلی وقت پیش منتشر کرد و گفت که می بیند که خجالتی ترمب اثر می کند، نام رسمی سوگیری مطلوبت اجتماعی است و آن زمانی است که پاسخ دهندگان نمی خواهند دقیقا ً به پوسترها چیزی را که فکر می کند بفهمند. او ندیدن که ، او گفت : بیشتر این بار در اطراف نسبت به آخرین بار در اطراف.”

او گفت که او همچنین در حال پیدا کردن برخی از طرفداران ترامپ که در رای گیری تصمیم نگرفته پنهان است، ادامه داد: “او همچنین پیدا کردن برخی از طرفداران ترامپ که در رای گیری تصمیم نگرفته پنهان است، “بوان ادامه داد. “آنها فقط به نظر سنجی ها خواهند گفت که آنها تصمیم نگرفته اند حتی زمانی که واقعا ً اینطور نیست. وقتی آنها را هل می دید و می گفتید اگر انتخابات امروز بود، به چه کسی رای می دادو آنها خوب می گویند که از ترامپ حمایت می کنند.”

آر سی پی یکی از بنیانگذاران این توضیح داد که “سخت است که یک دسته” در مورد میزان آن پشتیبانی و چگونه آن را تحت تاثیر قرار نظرسنجی در ایالات میدان جنگ.

و باز هم کمپین ترامپ اگر با آنها صحبت کنید می گویند که در این ایالت ها بسیار رقابتی هستند و حتی در رای گیری خصوصی شان پیشتاز هستند.” حالا آنها یک انتخاب کننده متفاوت را مدل می کنند، واضح است که آنها روی مردمی متفاوت حساب می کنند که روز انتخابات را از آنچه که رای گیری های عمومی هستند، دور می شوند. بنابراین ما می بینیم که حق با چه کسی است و چه کسی اشتباه بود که نظرسنجی نهایی در روز انتخابات گرفته شده است.”

Bevan and Ingraham در مورد کوچک کردن سرب بایدن در میشیگان، که در حال حاضر در حدود 10 نقطه ایستاده است، و آنچه را که از کمپین ترامپ متوقف کردن تبلیغات خرید. (مرتبط: جسی واترز: ‘شما می توانید تغییر حرکت حرکت در مسابقه ریاست جمهوری را احساس کنید’)

Bevan گفت: “من نمی خواهد بیش از حد به آن را در این مرحله، جنبه تبلیغاتی این، “Bevan گفت. اما واضح است که میشیگان دولتی است که کمپین ترامپ احساس می کند که بسیار در بازی است و آنها تا روز انتخابات به رقابت با آن ادامه می دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im