رسیدن به گله ایمنی قابل توجه مرگ و میر. برخی از کارشناسان فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر

  • مفهوم گله ایمنی تولید شده بحث شدید که ممکن است در نتیجه پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • سلامت کارشناسان و صاحب نظران را تا حد زیادی تقبیح گله ایمنی به عنوان یک استراتژی برای مقابله با این ویروس با توجه به این که بیش از 1 میلیون آمریکایی می میرند و در طول راه.
  • اما برخی از اپيدميولوژيستها مشاهده گله ایمنی به عنوان اجتناب ناپذیر داده می شود که چگونه این ویروس را منتقل کرده و چگونه دور یک واکسن است که از توسعه است.

دانشمندان به طور گسترده ای بر این باورند که coronavirus نمی خواهد مرگ خاموش در ایالات متحده تا زمانی که بین 50% و 70% از آمریکایی ها یا تبدیل شدن به آلوده به ویروس و یا تلقيح برابر آن را از طریق یک واکسن.

با یک واکسن نمی رود برای 12 تا 18 ماه اپیدیولوژی و برخی از مقامات دولتی را ببینید به خصوص تلخ راه برای پایان همه گیر است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 27,000 زندگی در آمریکا

“چشم انداز تجمع جرم ناچیز است در بهترین حالت تا زمانی که ما رسیدن به گله ایمنی و واکسن” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

“چند دور از اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود برای رسیدن ما به گله ایمنی’ در صورت عدم واکسیناسیون” دکتر مارک Lipsitch یک اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد گفت: در یک جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام نتایج یک مطالعه ویروس.

گله ایمنی ثابت شده است به یک موضوع بحث برانگیز در طول شیوع کروناویروس پس با توجه به برخی از تخمین نزدیک به 2 میلیون آمریکایی را در راه رسیدن به آستانه مورد نیاز برای پایان دادن به گسترش ویروس.

این بحث در میان کسانی که مشاهده گله ایمنی به عنوان اجتناب ناپذیر نیز متلاشی بیش از این که آیا آن را باید به طور فعال در آغوش به عنوان یک استراتژی و یا با تاخیر تا حد طولانی به عنوان امکان پذیر است.

دو رقابت اردوگاه تا حد زیادی تقسیم بر کشندگی coronavirus (تخمین طیف وسیعی از 0.1 درصد به 3.4% نرخ مرگ و میر) و اینکه آیا تمدید دوره اجتماعی فاصله اقدامات برای به تاخیر انداختن شروع گله ایمنی است که ارزش تخریب آن را به اقتصاد است.

بحث بیشتر پیچیده توسط تحقیقات محدود در چقدر از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر آلوده شده است در طول بیماری همه گیر.

به عنوان دانشمندان در جستجوی پاسخ به این سوال اردوگاه از کارشناسان بهداشت و درمان دفاع برای کاهش انتقال ویروس یا “مسطح منحنی” — برنده کنترل سیاست, پاسخ به همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و صریحی امکان اجازه می دهد coronavirus به “شستن از طریق” کشور ایجاد گله ایمنی در طول یک coronavirus نیروی کار نشست ماه گذشته. Dr. Anthony Fauci, پیشرو بیماری های عفونی متخصص در کاخ سفید coronavirus نیروی کار بنا به گزارش ها تحت فشار قرار دادند در این ایده گفت: “بسیاری از مردم می میرند.” (مرتبط: Fauci در کروناویروس در آمریکا: ‘آن را به بدتر’)

اما نیروی کار و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک کل است مبهم در چه پایان بازی برای همه گیر خواهد شد و در واقع شبیه است.

مدیریت متمرکز از طریق گرفتن اولین موج همه گیر و راه اندازی گسترده تست و ظرفیت برای ردیابی عفونت به حد شیوع آینده.

استراتژی مورد نیاز کسب و کار بسته شدن و گسترده stay-at-home سفارشات است که باید محو اقتصاد است. مقامات دولت گفته اند که آنها انتظار تجدید حیات از موارد بعد از آن در سال نیست گفت: آنچه که انتظار آنها به اتفاق می افتد در 2021.

Fauci و همکار خود وظیفه نیروی دانشمند دکتر دبورا Birx اند و علنا مورد بحث که آیا گله ایمنی نهایی برای پایان دادن به این بیماری همه گیر. خبرنگاران در نیروی کار روزانه جلسات مطبوعاتی نیز نمی پرسید که آیا گله ایمنی است به احتمال زیاد به قبل از توسعه یک واکسن.

که ابهام در تقابل کامل با یک ارزیابی هشیارانه ارائه شده توسط برخی از اپيدميولوژيستها و Newsom — که دیدن گله ایمنی به عنوان همه اما اجتناب ناپذیر است.

در ماه مارس Newsom گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که دولت پروژه هایی که 56 درصد از ساکنان کالیفرنیا — یا 25.5 میلیون نفر را آلوده با کروناویروس در طول هشت هفته.

دکتر مایکل Osterholm, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا نیز می پذیرد گله ایمنی به عنوان یک واقعیت غیر قابل اجتناب از این بیماری همه گیر داده که تا چه حد یک واکسن است.

“Covid-19 خواهد رفت و در نهایت در یکی از دو راه” او نوشت: در مارس 21, op-ed برای واشنگتن پست. “در هر صورت ما به توسعه یک واکسن برای جلوگیری از آن و یا ویروس را سوزاند خود را به عنوان گسترش عفونت می آید به مشورت یک شکل از گله ایمنی در جمعیت است. نه از کسانی که امکانات را به سرعت رخ می دهد.”

Osterholm تخمین زده است که 1.6 میلیون آمریکایی را از coronavirus. که بر اساس یک فرض است که نیمی از جمعیت ایالات متحده تبدیل خواهد شد آلوده و یک درصد از کسانی که تسلیم خواهد شد به COVID-19.

جان کلام یک گزارش دانشگاه هاروارد است که بهترین استراتژی برای مقامات بهداشت عمومی و سیاست گذاران است به سرعت گسترش ویروس به منظور اجازه می دهد که سیستم مراقبت های بهداشتی به روند بیمار بیماران.

تا آن زمان محققان استدلال می کنند که آمریکا باید در تعامل با تکرار امواج مستندات به عنوان شیوع ظهور در جوامع خود. آنها پیش بینی می کنند که مستندات مورد نیاز خواهد بود تا 2022.

این نوع سناریو ارائه یک سردرگمی برای سیاستگذاران که باید به تعادل حفاظت عمومی از coronavirus در حالی که همچنین جلوگیری از اقتصاد به طور کامل از سقوط از هم جدا. بیش از 17 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در کمتر از یک ماه پس از اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل قرار داده شد.

در انتهای دیگر از این بیماری همه گیر طیف از دانشگاه هاروارد محققان جهان در حال یک گروه از دانشمندان خواستار فعال تر رویکرد به گله ایمنی. نه از عمد کاهش انتقال ویروس از طریق اقتصادی مستند که گروه پشتیبانی از استراتژی اجازه می دهد این ویروس برای انتقال در میان افرادی که به احتمال زیاد برای جلوگیری از بیماری های جدی.

در همان زمان افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی باید جدا شده در حالی که این ویروس مردم کمتر احتمال دارد که دچار عوارض ناشی از COVID-19.

دکتر مت استروس یک استاد کانادا خواستار دستیابی به گله ایمنی “در کنترل و استراتژیک شیوه ای است.”

او پیشنهاد اجازه می دهد افراد برای بازگشت به نیروی کار به عنوان طولانی به عنوان آنها را به زندگی مردم آسیب پذیر به ویروس. ایده پشت این استراتژی این است که اگر 60 درصد از جمعیت باید از تبدیل شدن به آلوده به منظور دستیابی به گله ایمنی بهتر است به افشای آن به احتمال زیاد به بهبود یافتن از این بیماری است.

پیشنهادات مانند اشتراوس بوده است که به طور گسترده ای محکوم به عنوان آنها دیده می شود به عنوان ترویج عفونت به جای اجتناب از آن است. اما ساخت این بحث به خصوص تیره است موقعیت های برگزار شده توسط اپیدیولوژی که مشاهده coronavirus که بسیار کشنده است اما انتظار می رود این بیماری همه گیر به پایان فقط از طریق طبیعی گله ایمنی.

محققان مطمئن نیستید چقدر نزدیک جمعیت است که برای دستیابی به گله ایمنی. نزدیکی به گله ایمنی نیز متناقض در سراسر کشور است.

نیویورک شهرستان, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده است که به احتمال زیاد دور و نزدیک به گله ایمنی آستانه از یک شهر روستایی در کانزاس است که به احتمال زیاد اجتناب گسترده عفونت است.

یک مطالعه از زنان باردار در شهر نیویورک یافت می شود که 13 درصد مبتلا به کروناویروس و آن را نمی دانند. در حالی که هنوز هم دور از گله ایمنی آستانه که میزان عفونت است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از بقیه آمریکا

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا تخمین زده است که بین 2 و 5 درصد از آمریکایی ها شده اند با این ویروس آلوده.

شاید مهم ترین سوال پاسخ داده نشده در مورد ایمنی این است که آیا بهبود بیماران محافظت در برابر عفونت مجدد. اکثر بیماری های عفونی مشورت برخی از ایمنی به بهبود بیماران بنابراین کارشناسان بهداشت بر این باورند که الگوی برگزار خواهد شد برای کوروناویروس.

اما مطالعات در خارج از چین و کره جنوبی نشان داده است که برخی از بیماران دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آنها به فکر بهبود یافته اند. بیماران دیگر نشان داده اند سطوح پایین آنتی بادی پس از بازیابی بالا بردن احتمال این که آنها را محدود به حفاظت در برابر عفونت مجدد.

که در بدترین سناریو یک واکسن خواهد بود تنها امید برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de