Rayshard بروکس, وکیل خانواده, دفاع از مقاومت در برابر دستگیری بر اساس آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید

کریس استوارت, وکیل خانواده Rayshard بروکس دفاع بروکس مقاومت در برابر دستگیری بر اساس آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید.

بروکس به ضرب گلوله کشته شد دو بار توسط یک آتلانتا افسر پلیس جمعه شب در یک وندی پارکینگ پس از او در برابر بازداشت برداشت یک پلیس تیزر زد و برگشت و با اشاره تیزر در ادامه افسر. وقوع چند انفجار پیاپی در این شهرستان بیش از آخر هفته به اوج خود رسید در سوزاندن وندی رستوران که در آن حادثه رخ داده است.

در طول یک خانواده کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه استوارت در پا بعد از بروکس’ پنجره Tomika میلر بود در پاسخ به یک سوال در مورد جورج فلوید مرگ بودن یک موضوع بحث خانواده.

تماشا کنید:

“آن را می رود به نقطه ای از مردم درخواست خب چرا او مقاومت در برابر زمانی که آنها در تلاش بودند تا او را در دستبند” گفت: استوارت. “آنها قرار داده جورج فلوید در دستبند و او پس از آن کشته شدند بنابراین فقط قرار گرفتن در دستبند اگر شما در حال آفریقایی-آمریکایی به این معنا نیست آه شما در حال رفتن به سادگی گرفته به پشت ماشین پلیس.”

“بنابراین به خصوص تماشای این فیلم جورج فلوید بارها و بارها واکنش او ممکن است” من نمی قرار داده و در دستبند,'” او ادامه داد. “بنابراین ما فقط می توانید بازی شیر یا خط آن را چون او مقاومت کرده است. جورج فلوید نمی, و آن را به پایان رسید همان راه است.”

صحبت در مورد بروکس’ مرگ در یک شنبه شب پنل بخش در فاکس نیوز’ “عدالت با قاضی جانین,” افسر سابق پلیس و عامل سرویس مخفی دن richard shaw اشاره کرد که, وجود ندارد و یک تغییر در قانون “مقاومت در برابر دستگیری یک جرم است.” (مربوط به: ‘من فقط زانو زدن برای یک فرد’: سیاه گرجستان دولت سپاهی حاضر به زانو زدن در سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض)

“اگر شما را دوست ندارند که تغییر قوانین و شانس خوب داشتن کسی بازداشت در جامعه خود را همیشه” richard shaw گفت. “من می خواهم به روشن شدن آنچه به شما نشان می دهد اگر شما نشان می دهد که جرم نیست. آیا شما فکر می کنم هر کسی می تواند پرتاب ضربات در پلیس و سلاح های خود را اجرا و از آنها؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de