*راوالپیندی: مظنونین برای فیلم برداری زن پس از سلب لباس هایش رزرو شده اند

متهم شده بود که دختر لخت ، ساخته شده بود ویدیو از او اما پلیس تنها اقدام زمانی که ویدیو ویروسی رفت. عکس: پرونده

*راوالپیندی: پلیس روز پنجشنبه تایید کرد که شکایتی را علیه گروهی از مردان که متهم به فیلمبرداری از دختر نوجوان در جاده ای در راوالپیندی پس از سلب لباس هایش، ارسال کلیپ ویدئویی به صورت آنلاین و ادعا تجاوز گروهی به او هستند، ثبت نام کرده است.

مقامات در راوپلیندی گفتند که اولین گزارش اطلاعاتی در مورد “مردان جوان مست شده که دختر ۱۷ ساله را برهنه کرده و ویدئو ساخته اند” در نزدیکی دروازه سیدپوردر حوزه قضایی پلیس راوات ثبت شده است.

گزارش شده است که متهم دختر لباس خود را لخت کرده بود و یک ویدیو از او ساخته شده بود اما پلیس تنها به عمل در زمانی که ویدیو در رسانه های اجتماعی نشان داده شد.

اونا گفتن که دختره بهشون گفته که مردها هم با چاقو بهش تجاوز کردن بنابراین دامنه تحقیقات پس از بیانیه او گسترده تر شده است، آنها اضافه شده است.

در بیانیه خود ، نوجوان گفت که او بی چاره است ، هیچ حمایتی را نداری ، و “نان آور تنها برای سه برادر یتیم من بود”.

در بیانیه اش گفته بود: «من شب ها از کار در خانه کسی برگشته بودم» من به اداره پلیس بانیه رفتم اما پلیس از دادن گزارش خودداری کرد

من هيچ حمايتي ندارم متهم من رو تهديد کرده بود پس من سکوت کردم پلیس تنها پس از تماشای ویدیو در رسانه های اجتماعی با من تماس گرفت.”

پلیس راوالپیندی از طرف دیگر توضیح داد که اگرچه برای دستگیری متهم، حمله ای صورت گرفته است، اما خانواده های آنها مقاومت کرده و مردان با وثیقه پیش از دستگیری تا ۷ اوت آزاد بودند.

آنها اضافه می کند که متهم با شکایت های قبلی از دستفروشمواد مخدر، و همچنین تجاوز به یک پسر، که در اداره پلیس بانکی ثبت شده بود، مواجه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>