‘خام عامل’ در کراچی دستگیر بیش از اتهام مشارکت در قتل های هدفمند بمب گذاری

با توجه به FIA مقامات مظنون شناسایی شده به عنوان ظفر خان عضو کراچی آتش نشانی بوده و در هند به مدت 14 ماه-فایل عکس

کراچی: اداره تحقیقات فدرال (FIA) در چهار شنبه بازداشت یک مظنون به ارتکاب قتل های هدفمند و درگیر بودن در بمب گذاری در دستور هند سازمان پژوهش و تجزیه و تحلیل بال (خام).

با توجه به FIA مقامات مظنون شناسایی شده به عنوان ظفر خان عضو کراچی آتش نشانی بوده و در هند برای 14 ماه که در آن او تا به حال دریافت آموزش است و یک متخصص در ساخت بمب و استفاده از سلاح های پیشرفته.

علاوه بر این, FIA مقامات گفت که آنها تا به حال نیز بازداشت دو عضو از یک تبادل پول شرکت که گفته می شود بخشی از خام خواب همراه است. دو مظنون شدند ارسال پول به عناصر ضد دولتی از طریق حواله و هوند.

“اطلاعات دیگران درگیر در فعالیت های فرستاده شده به تمام فرودگاه های کشور” مقامات گفت که لپ تاپ و گوشی و اسلحه بدست آمده از آنها.

یک مورد به ثبت رسیده است در برابر مظنون و تحقیقات در جریان است و مقامات اضافه شده است.

در ماه مه FIA بازداشت یک مظنون عضو خام بود که در خدمت به عنوان یک دستیار Sub-بازرس (ASI) در شعبه ویژه پلیس و یک عضو کلیدی از خام sleeper cell.

FIA گفت: مظنون شده بود, استخدام در پلیس سند در سال 1991 و عضو جنجالی لندن ، او درگیر شده بود در تسهیل شرکای خود را در فرودگاه و همچنین درگیر در قتل های هدفمند و تروریسم فعالیت است.

مقامات اضافه شده است که متهم به هند سفر کرده بود در سال 2008 به دریافت آموزش است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>