رشیدا Tlaib می خواهد ما را خزانه به صندوق Coronavirus بازیابی با جهانی پایه درآمد برای همه از جمله Illegals

دموکرات میشیگان در کنگره رشیدا Tlaib پیشنهاد یک طرح که وزارت خزانه داری ایالات متحده ارائه چه مقدار به یک اورژانس جهانی درآمد اولیه (UBI) برای هر فرد در امریکا تا coronavirus بحران به پایان می رسد.

پیشنهاد نام “خودکار افزایش به جوامع عمل” نیاز به خزانه به موضوع دو $1 تریلیون دلار سکه پلاتین که می توان به موضوع مستقیم پرداخت به آمریکایی ها با استفاده از از قبل لود شده در ایالات متحده دبیت کارت.

هر کس که در ایالات متحده آمریکا را دریافت 2000 دلار به عنوان پرداخت اولیه و سپس 1000 $در هر ماه تا زمانی که coronavirus بحران گذشته است. این لایحه تعریف “هر فرد” شامل غیر شهروندان و ساکنان unincorporated سرزمین یا محسوب می.

“در پاسخ به کروناویروس بحران اتوماتیک افزایش به جوامع عمل خواهد بلافاصله ارائه آمریکا دبیت کارت از قبل لود شده با 2000 دلار برای هر فرد در آمریکا” این پیشنهاد را خلاصه می خواند. “هر یک از کارت را شارژ می شود با 1000 دلار ماهانه تا یک سال پس از پایان Coronavirus بحران است.”

پیشنهاد توصیف “بودجه رویکرد” به شرح زیر است:

وزیر خزانه داری خواهد مستقیم ضرابخانه ایالات متحده به دو موضوع 1 تریلیون دلار سکه پلاتین تحت اختیارات قانونی ارائه شده توسط 31 U. S. C. § 5112(k).

کنگره خواهد مستقیم فدرال رزرو برای خرید به تازگی صادر شده سکه در صورت ارزش.

فدرال رزرو را تکمیل خرید اعتباری ضرابخانه ایالات متحده حساب در بانک فدرال با 2 تریلیون دلار در ذخایر.

فدرال رزرو خواهد حفظ مالکیت بیش از دو $1 تریلیون سکه به طور دائم به منظور اطمینان از ترازنامه خود را باقی می ماند به طور کامل با حروف بزرگ توسط خزانه داری.

وزیر خزانه داری خواهد “رفت و برگشت” به تازگی ایجاد شده صندوق ذخیره از نعناع را در حساب به طور منظم خزانه داری کل حساب.

خزانه خواهد بودجه موجود را به دفتر خدمات مالی برای پراکنده به هر فرد در امریکا در قالب پیش پرداخت متحده دبیت کارت.

“من به طور کامل حمایت کمیته خدمات مالی مجلس دموکرات #COVID19 اقتصادی پاسخ پیشنهاد” Tlaib توییتی در روز شنبه. “من همچنین می خواهم برای تشویق رهبری به نظر من واقعا جهانی تسکین پیشنهاد از طرف #13thDistrictStrong.”

او سپس به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پشت سر او طرح:

با توجه به HuffPost ارشد خبرنگار ژاک کارتر این طرح “امکان استفاده از مبهم خزانه اقتدار به موضوع جدید ارز از طریق ضرب سکه پلاتین و پس از آن که ارز به مردم است.”

این اقدام همچنین خواستار “دراز مدت” برنامه که در آن “کارت زیرساخت” ایجاد شده است “تبدیل به یک دائم خزانه داری اداره عمومی دیجیتال ارز کیف پول سیستم به عنوان یک حریم خصوصی احترام ‘eCash’ مکمل به جهانی تغذیه حساب و/یا پستی حساب های بانکی برای همه است.”

آن را نیز به نام “مالیات مترقی اصلاحات” پس از توزیع انجام “نه تشدید درآمد یا ثروت نابرابری در دراز مدت.” (مربوط به: ‘منحط و احمقانه’: تاکر ریپ میت رامنی موقت ‘تضمین درآمد پایه’ پیشنهاد)

Tlaib ادعا کرد که این حرکت را ایجاد هیچ اضافی بدهی ملی اما منتقدان اشاره کرد که این امر ایجاد یک میزبان کامل از مشکلات دیگر از جمله ممکن است تورم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im