دموکرات میشیگان در کنگره رشیدا Tlaib تحریک جمعیت در یک مراسم انتخاباتی به صورت مستقل ورمونت سناتور برنی ساندرز به بو هیلاری کلینتون شب جمعه.

Tlaib در Clive, آیووا کمک ساندرز’ دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یکی از شرکت کنندگان در یک میزگرد با دموکرات مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر و دموکراتیک واشنگتن Rep. Pramila Jayapal تپه گزارش شده است. Tlaib تصمیم به صدای او نارضایتی بیش از وزیر سابق امور خارجه است که تبدیل شدن به طور فزاینده مهم از ساندرز و خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

تماشا کنید:

فعال Dionna لانگفورد یادآوری اعالن که کلینتون در ادامه به کمینگاه در ساندرز به تازگی گفته است که “هیچ کس او را دوست دارد.” این اظهار نظر باعث بوس از مخاطبان است. لانگفورد تلاش برای آرام کردن گروه پایین کرد و گفت: “ما نه میخوام boo, ما نمی خوای بو. ما درجه یک اینجا.” (مرتبط: دموکرات ها که می خواهند برای جلوگیری از برنی نگران هستند که او می تواند وجود دارد را مغلوب ساختن پیشی جستن)

اما Tlaib به ظاهر موافق نبود او به عنوان egged در ساندرز هواداران: “من بو. بو.”

“همه شما می دانید من می توانم می شود آرام” Tlaib اضافه شده است. “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما پیروزی است.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون (L) و ایالات متحده Sen برنی ساندرز (I-VT) نگاه کنید در طول یک کمپین تجمع در ساحلی اتحادیه های اعتباری موسیقی پارک در ولنوت کریک در Nov. 3, 2016 در Raleigh, North Carolina. ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری است 8 نوامبر. (عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

این نماینده کنگره در صبح روز شنبه توییتی پذیرش خطا. (مرتبط: رشیدا Tlaib رسانهها تایید نشده داستان است که اسرائیلی ها کشته شدن پسر فلسطینی)

“در این مثال من اجازه ناامیدی من با وزیر امور خارجه آخرین نظرات درباره سناتور سندرز و حامیان او [به] دریافت بهترین من. همه شما خواهران-در-خدمات عمومی و جنبش ما سزاوار بهتر است.”

آیووا قفقاز در حال برنامه ریزی برای دوشنبه و رسما شروع دموکراتیک اولیه فصل است. با بایدن سکندری و وارن از دست دادن حمایت ساندرز متهم کرده است به جبهه دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری بسته است و همچنین پیشرو در نیوهمپشایر دوم ابتدایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im