سریع IAF استقرار در Ladakh میان مناقشه با چین ارسال پیام قوی: Rajnath

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: وزیر دفاع Rajnath Singh روز چهارشنبه ستایش سریع استقرار توسط نیروی هوایی هند در خط کنترل واقعی در حال انجام مناقشه با چین و از آنها خواست تا آماده شود برای هر احتمال است.

“وزیر دفاع اعلام کرد که شیوه ای حرفه ای است که در آن نیروی هوایی اسرائیل انجام حملات هوایی در Balakot و همچنین استقرار سریع از دارایی های نیروی هوایی اسرائیل در جلو محل در پاسخ به وضعیت حاکم در شرق لاداخ ارسال یک پیام قوی را به دشمنان گفت:” یک سخنگوی وزارت دفاع (وزارت دفاع).

این سخنگو افزود: “وزیر دفاع اشاره به تلاش های مداوم برای د-تنش در لاک و خواست IAF برای آماده رسیدگی به هر گونه احتمال است.”

وزیر دفاع صحبت شد و پس از افتتاح فرماندهان نیروی هوایی جمهوری روز چهارشنبه در درجه ستاد (Vayu بهون). رئیس درجه کارکنان Air Chief Marshal RKS tony addison استقبال وزیر دفاع و سایر مقامات ارشد وزارت دفاع.

هوا رئیس tony addison با تاکید بر نیاز به تمرکز بر روی توانایی به رسیدگی به شرایط در کوتاه مدت متوجه برای حصول اطمینان از پاسخ قوی. در آدرس خود را به فرماندهان درجه ارشد اعلام کرد که نیروی هوایی اسرائیل بود که به خوبی آماده برای مقابله کوتاه مدت و همچنین استراتژیک تهدیدات و واحدهای آماده برای مقابله با هر گونه اقدام تهاجمی توسط دشمن. او اشاره کرد که پاسخ تمام دستورات در حصول اطمینان از استقرار و آمادگی نیروهای سریع بود و قابل ستایش.

Rajnath Singh ستایش IAF سهم در حمایت از این کشور در پاسخ به COVID-19 همه گیر و نقش در طول چند HADR ماموریت. او بر نیاز به رسیدن به اعتماد به نفس در دفاع از تولید و اشاره کرد که موضوع انتخاب شده برای این AFCC – ‘نیروی هوایی اسرائیل در دهه آینده’ – بسیار مناسب برای افزایش تلاش در جهت indigenisation در این روز آمده است.

وزیر دفاع به این نتیجه رسیدند با اذعان به IAF نقش در تطبیق با تغییرات در تکنولوژی و اتخاذ ظهور قابلیت های فناوری نانو, هوش مصنوعی, سایبر و فضای دامنه. او مطمئن فرماندهان که تمام نیازهای نیروهای مسلح اعم از مالی و یا در غیر این صورت خواهد برآورده شود.

در طول سه روز همایش فرماندهان بررسی خواهد شد زمان عملیاتی سناریو و استقرار قبل از تعمق در ساخت جنگنده های نیروی قابلیت در دهه آینده برای مقابله با همه تهدیدات در حال ظهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>