رنجرز احضار پس از شکست سند دولت برای اجرای حمل و نقل مقابله ‘در روح واقعی’: Awan

دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Firdous عاشق Awan پرداختن رسانه ها جلسه توجیهی در روز سه شنبه. — PID

دولت رئیس سخنگوی Firdous عاشق Awan روز سه شنبه گفت که سند رنجرز به کارگردانی شده توسط نخست وزیر عمران خان برای اطمینان از بدون وقفه تامین کالا از این استان پس از دولت استانی پیدا شد فاقد اجرای توافقنامه حمل و نقل “در روح واقعی”.

Awan, در یک رسانه مطبوعاتی پس از نشست کابینه گفت که نخست وزیر ابراز نارضایتی “در کلمات قوی” بیش از این واقعیت است که با وجود هماهنگی ملی کمیته تصمیم برای تمام چهار استان گلگت-بلتستان و آزاد جامو و کشمیر به حفظ خطوط حمل و نقل برای کالاهای ضروری سند دولت را پیاده سازی است.

Awan گفت که تمام صادرات و واردات صورت می گیرد از طریق سند حمل و نقل بندر و با توجه به اقدامات اداری و حمل و نقل مستند معامله گران روبرو هستند چالش است.

“عرضه می رود تمام راه را به گلگت-بلتستان. با لودر در حال حاضر و یا کسانی که بسته کالا یا کمبود امکانات زنجیره تامین است که در مواجهه با یک تاخیر.

“رنجرز خواهد اطمینان حاصل شود همه موانع در حمل و نقل کالا برداشته و حمل و نقل کالا این است که امن و مطمئن گفت:” Awan.

بدرفتاری COVID-19 بيمار

برتر مشاور در اطلاعات همچنین گفت که نخست وزیر اطلاع داده شد که در جلسه هیئت دولت که coronavirus بیماران در حال درمان به عنوان “نجس”. او گفت: این یک “عمل مجرمانه” است و نخست وزیر ابراز بزرگ مخالفت از این واقعیت است.

“سازمان های اجرای قانون و یا بیمارستان مقامات امنیتی mistreating آنها شده اند گفت: به شدت به آنها را به خوبی درمان و درمان آنها را به عنوان جنایتکاران و نه به آنها را به قرنطینه” گفت: Awan.

او گفت که ورود به قرنطینه تسهیلات باید انجام شود با احترام با بيماران تصویب و خانواده های خود رضایت است و همه دولت ها بوده است گفت: به شدت با این.

صکوک اوراق قرضه

گذاشتن درپوش برخی از کابینه تصمیم گیری های مهم او گفت که تایید برای صدور صکوک با اوراق قرضه داده شده است.

“با این تصویب دولت خواهد شد در حال حاضر صدور داخلی صکوک با اوراق قرضه.

“اوراق قرضه صادر شده 19 بار قبلا. این مهم است و گام مثبت در ترویج بانکداری اسلامی,” او گفت:.

Awan گفت که با صدور اوراق قرضه یک چشم انداز مثبت در تامین مالی می توان انتظار داشت. او گفت که اوراق قرضه خواهد شد که سه سال بلوغ.

“با این باند نه تنها نقدینگی مسائل خطاب خواهد شد اما با شریعت سازگار بازگشت و یک Rs700bn هدف دولت قادر خواهد بود به منظور توسعه یک طرح عمل برای کمک به اقتصاد است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>