رنجرز بازیابی بیش از 70,000 فولاد ماسک در کراچی حمله: گزارش


کراچی: Sindh رنجرز در روز شنبه انجام یک حمله در Gulshan-e-Iqbal محل در کراچی و بهبود بیش از 70,000 فولاد ماسک گزارش ژئونیوز. این حمله یک روز پس از دادگاه عالی دستور دولت برای سرکوب hoarders.

قیمت فولاد ماسک ها سر به فلک کشید در کراچی در اوایل این هفته پس از دو مورد از coronavirus تایید شده در کشور است. با توجه به گزارش ماسک یا ناپدید شده از فروشگاه های پزشکی در شهر بودند و یا به فروش می رسد در قیمت های گزاف در سراسر شهر.

در نور ارشد, بخشنامه ها, یک عملیات, Sindh رنجرز انجام شد در بلوک 2 از ECHS محل منابع مطلع Geo News. این ماسک کشف شد از بلوک 13-D از این محل پس از یک مظنون شناخته محمد عثمان دستگیر شد.

یک سخنگوی سند رنجرز به مطبوعات گفت که 200 تزريق میگذرد نیز بهبود در طول عملیات. یک مغازه دار نیز دستگیر و از آب پمپ مربع از شهرستان. “مغازه دار با فروش ماسک در Rs1,650 هر” سخنگوی گفت.

سند دادگاه عالی (SHC) در روز جمعه دستور داد که فدرال و استانی برای ارائه یک پاسخ به دادگاه در مورد آسیا فروش تجهیزات حفاظتی به منظور محافظت در برابر coronavirus به شهروندان در شهر بندری کراچی.

دادگاه عالی به دنبال پاسخ در این زمینه از رئیس, منشی, سند, وزیر بهداشت, کمیسر کراچی و دیگر فدرال و مقامات استانی در برخورد با امکان گسترش این بیماری همه گیر در سراسر کشور است.

دادگاه مقامات خواست تا اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ احتکار از تجهیزات حفاظتی به منظور محافظت در برابر ویروس. آن را نیز کارگردانی دولت به مطمئن شوید که تجهیزات بود که فروش در بازار به فروش می رسد در قیمت مناسب.

در بخشنامه صادر شده دادگاه ابراز نگرانی بیش از این واقعیت که از تجهیزات حفاظتی در برابر ویروس بود که به فروش می رسد در قیمت های بالا و گفت که بازاریابی از ماسک محافظ بود فراتر از باور در این زمان بحران بهداشت عمومی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im