رم معبد اعتماد اعضا به دیدار امروز در ایودیا

توسط ANI

ایودیا: Ram Mandir اعتماد و راه اندازی مطابق با دیوان عالی کشور حکم برای نظارت و تسهیل ساخت و ساز از خداوند Ram معبد در ایودیا دیدار خواهد کرد, امروز به بحث و آزمایشی تصمیم گیری در مراحل این پروژه است.

“ما به احتمال زیاد به بحث در مورد این مدل از معبد در طول جلسه. اکثریت هیئت امنا هستند که برای حضور در این نشست گفت:” Mahant کمال Nayan دس رسمی سخنگوی اعتماد رئیس جمهور است.

همچنین Nritya گوپال داس, اعتماد رییس جمهور نوشته است نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی دعوت او را به انجام ‘Bhumi Pujan’ رم Mandir به مناسبت آن پایه گذاری کرد.

در ماه مارس این سال ‘Ram, لالة’ بت منتقل شد به یک ساختار موقت در نزدیکی معناس بهون در رم Janmabhoomi محل تا تکمیل ساخت و ساز از Ram معبد.

دادگاه عالی تا به حال در 9 نوامبر سال گذشته به کارگردانی دولت مرکزی به دست سایت در ایودیا برای ساخت و ساز از یک رم معبد و راه اندازی یک اعتماد است حکم خود را در ایودیا موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>