رم Mandir ساخت و ساز برای شروع, به زودی ؟ رئیس کمیته دیدار یوگی Adityanath به بحث در مورد روش

بیان اخبار سرویس

لکنو: بازنشسته IAS افسر Nripendra Mishra که منصوب رئیس Ram, Mandir کمیته ساخت و ساز ملاقات وزیر یوگی Adityanath اینجا را در روز جمعه برای بحث در مورد روند آماده سازی طرح برای معبد را ساخت.

آنها در یک بسته-درب جلسه حدود یک ساعت است که در آن مقامات ارشد از خانه و فرهنگی و بخش های دیگر نیز حضور داشتند.

میشرا که منصوب به عنوان رئیس هیئت مدیره در اولین جلسه از تازه تشکیل Ram Teerth Kshetra اعتماد در دهلی نو در تاریخ 19 فوریه در نظر گرفته شده است به یک نزدیک محرم از ساعت مودی خواهد بود و در ایودیا در روز شنبه برای شروع روند.

این نیز خواهد شد خود را قبل از ازدواج مراجعه به ایودیا پس از گرفتن شارژ از کمیته.

در روز شنبه او را انجام puja در موقت معبد در ایودیا پس از آن او را ملاقات Mahant Dhinenra دس همراه با اعضای Shri Ram Janambhumi Teertha Kshetra اعتماد مجموعه به نظارت معبد ساخت و ساز.

به عنوان در هر مورد بسیار قرار داده شده منابع Mishra خواهد شد برگزاری یک جلسه با اعضای دیگر از Shree Ram Teerth Kshetra اعتماد به نهایی جایی که بت رم لالة خواهد شد نقل مکان از موقت معبد در طول ساخت این معبد در Ramjnambhoomi پیچیده است.

این تصمیم در تاریخ شروع معبد ساخت و ساز نیز ممکن است مورد بحث قرار گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>