رالف رید در مغلوب ساختن پیشی جستن پروتستان های انجیلی و Coronavirus

روز جمعه مصاحبه برنامه روزانه Daily Caller, پادکست بحث ما با رالف رید بنیانگذار ایمان و آزادی ائتلاف در coronavirus ایمان بار تلاش و کتاب جدید خود “برای خدا و کشور: مسیحی مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.” نی (Ph. D.) در تاریخ به ارمغان می آورد یک چشم انداز منحصر به فرد در حوادث روز و به پیش از سال 2020 انتخابات است.

گوش دادن به نشان می دهد:

سازمان دیده بان رالف رید مصاحبه:

رالف رید رئیس سابق مسیحی ائتلاف و دیرین جمهوری خواه استراتژیست مورد بحث چگونه زادگاه خود از آتلانتا هوازدگی coronavirus طوفان حالت ارتجاعی و انسان و قدرت دین در بار تلاش. ما همچنین بحث حزب دموکرات را رها کردن و حمله به مردم با ایمان و چرا و چگونه و از چه پروتستان های انجیلی در بر داشت بعید است قهرمان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه وقایع در کتاب جدید خود “برای خدا و کشور است.”

(مرتبط: رالف رید می گوید: مسیحیت امروز مجله باید به نام “مسیحیت دیروز’)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف 100% آلی نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>