مینگورہ: فعالان سیاسی و اعضای جامعه مدنی در اعتراض به پلیس highhandedness در امیر Tehkali در Tehkal در پیشاور و خواستار عدالت برای قربانی در Nishat Chowk در اینجا در روز پنج شنبه.

برگزاری بنر و پوستر نوشته با کلمات علیه “افراط” از پیشاور پلیس و عدالت برای شهروندان و تظاهرکنندگان همچنین شعار می دادند شعار علیه پلیس. صحبت کردن معترضان, Riaz خان از پختونخوا ملی حزب عوامی گفت که دولت باید بلافاصله سفارش یک طرف پروب و اقدام انضباطی علیه گمراهان پلیس. پاکستان تحریک-e-Insaf باید ترک دولت اگر نمی تواند حمایت مردم, او گفت:, و اضافه کرد که آن را شکست حاکمان اگر پلیس مجبور به تصویب یک توهین نگرش نسبت به گناه و مطیع قانون مردم است.

DARGAI: این, Jamaat-e-Islami, جوانان, بال, همچنین, صحنه تجمع در برابر اتهام پلیس افراط در امیر Tehkali و خواستار عادلانه پروب به این حادثه.

سابق tehsil عضو شورای رشید احمد قاضی بود که منجر به اعتراض و تجمع است. در سخنرانی خود در این تجمع رشید احمد قاضی, Fazal وهاب افتخار حسین و دیگران گفت که PTI حاکمان به شدت موفق به ارائه عدالت و حفاظت از مردم است. آنها گفتند که او خواهد نقش خود برای حاکمیت قانون و حمایت از حقوق مستضعف در کشور است.

BAKHELA: محلی و رهبران احزاب مختلف سیاسی و اعضای جامعه مدنی نیز برگزار می شود تجمع اعتراضی در برابر پیشاور پلیس را به اتهام دخالت در افراط در برابر یک شهروند و خواستار اقدام قانونی علیه این مسئول پلیس.

در سخنرانی خود در این تجمع سخنرانان گفت که تعلیق از گمراهان پلیس کافی نیست و آنها باید برداشته شود از خدمات و جایزه آنها یک نمونه از مجازات است. معترضین برگزار پلیس مسئول وخامت وضعیت نظم و قانون.آنها گفتند که دوباره نگه اعتراض اگر استرن عمل گرفته شده بود و نه در برابر پلیس. —خبرنگاران


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو