توسط PTI

دهلی نو: این Rajya سبها نشسته فقط برای کمتر از سه ساعت در هفته اول از نیمه دوم بودجه, جلسه سخن گفته است.

مجلس نتوانست به داد و ستد هر گونه قابل توجهی کسب و کار با توجه به خواسته مخالفان برای بحث در مورد خشونت در شمال شرق دهلی نو در ماه گذشته.

خانه از دست داده و حدود 26 ساعت از برنامه ریزی 28:30 دقیقه به علت اختلال در آن را به عنوان شاهد uproarious صحنه با اعتراض مخالفان خواستار بحث در مورد خشونت.

بخش دوم از بودجه جاری جلسه از سر گرفته شد دوشنبه گذشته پس از سه هفته تعطیلی برای در نظر گرفتن تقاضا برای کمک های مالی برای 2020-21 از وزارتخانه ها توسط بخش های مربوط ایستاده کمیته (DRSCs).

در هفته اول این Rajya سبها می تواند نشستن فقط برای 2 ساعت و 42 دقیقه که در برابر کل برنامه ریزی زمان 28 ساعت و 30 دقیقه.

خانه از دست داد 25 ساعت و 48 دقیقه با توجه به اختلالات و مجبور adjournments منجر به بهره وری از تنها 9.50 درصد, مقامات گفت.

علاوه بر این بیش از 50 درصد از نمایندگان مجلس باقی مانده وجود ندارد و در بحث در تقاضا برای کمک های مالی در جلسات ایستاده کمیته.

با توجه به منابع 57 درصد از TMC نمایندگان مجلس, 36 درصد از BJP نمایندگان مجلس 15 درصد از کنگره و 50 درصد از احزاب دیگر نیست حضور در هر جلسه از هشت کمیته از Rajya سبها در تقاضا برای کمک های مالی.

این جلسات برگزار شد بین 12 فوریه و 1 مارس زنگ تفریح از این دو فاز بودجه جلسه پارلمان.

در Rajya سبها در هفته گذشته وجود یک بیانیه توسط اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در رمان coronavirus و Naidu مشاهدات در مورد روز جهانی زن, در میان دیگران.

نوزده اعضای صحبت کرد و وجود شش صفر-ساعت ارسالی و یک ذکر ویژه است.

در این جلسه از رهبران پیش از شروع بودجه در جلسه ماه گذشته رئیس Naidu مورد نظر DRSCs به ارائه گزارش در تقاضا برای کمک های مالی و جلوتر از بررسی و تصویب بودجه برای 2020-21 بر این اساس این کمیته از Rajya سبها ارائه گزارش خود به مجلس در زمان بر خلاف گذشته.

کمیته تجارت خود را در حال حاضر گزارش هفته آینده Naidu به دادگاه تجدید نظر به وزارت خزانه داری و مخالفت نیمکت به صحبت کردن با یکدیگر برای فعال کردن عملکرد مناسب از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de