Rajya سبها نظرسنجی: NCP مسائل نشان می دهد علت توجه به تنها MLA برای عبور از رای گیری

توسط PTI

احمدآباد: ملی حزب کنگره (NCP) در گجرات روز دوشنبه با صدور نشان می دهد-باعث توجه به آن تنها MLA Kandhal Jadeja برای هجوم حزب شلاق و صلیب-رای گیری در به تازگی به این نتیجه رسیدند Rajya سبها انتخابات است.

هر چند Jadeja کارگردانی شد تا رای خود را برای یک کنگره نامزد در ژوئن 19 انتخابات به چهار کرسی او ظاهرا رای برای یک BJP نامزد.

این NCP به کارگردانی Jadeja که نشان دهنده Kutiyana صندلی در پربندر منطقه به توضیح موضع خود را در هفت روز آینده.

“اگر از شما خواسته شد به رأی کنگره نامزد و شلاق نیز صادر شده برای همین با حزب شما زیاده روی در بی انضباطی و به مبارزه طلبیده ، شما قرار است برای ارائه توضیح خود را در هفت روز است. اقدام خواهد شد همانطور که در توضیح مبله توسط شما” اظهار داشت: اطلاع امضا شده توسط گجرات NCP واحد جمهور جیانت پاتل.

Jadeja که قدرت سهم با کنگره در ماهاراشترا و مؤسسان UPA بلوک شده بود آشکارا گفت که او را برای رای دادن به بی جی پی در انتخابات به مجلس سنا.

او همچنین رای برای یک BJP نامزد در برابر حزب شلاق در سال 2017 Rajya سبها انتخابات زمانی که احمد پاتل از کنگره در نزاع است.

در ژوئن 19, انتخابات سه نامزد از BJP – Abhay Bhardwaj, Ramilaben باره و Narhari امین – منتخب ها رو به Rajya سبها.

کنگره می تواند اطمینان حاصل شود پیروزی تنها یکی از آن دو نامزد shaktisinh می Gohil در حالی که Bharatsinh Solanki از دست داد که او نتوانست به اندازه کافی برای جلب آرا.

این وضعیت می شده اند متفاوت برای کنگره اگر هشت نفر از آن MLAs تا به حال نه استعفا داد و پس از اعلام Rajya سبها نظر سنجی.

Gohil کنگره کردم 36 رای و Solanki کردم با 30 رای به علاوه برخی از 1.99-اولویت دوم رای آن اضافه شده تا به 31.9.

در حالی که 170 از مجموع 172 MLAs اعمال حق رای دادن خود, دو, Bharatiya قبیله ای حزب MLAs روشن نشده تا به رای دادن.

در 182-عضو خانه که موثر در قدرت بود در 172 با توجه به استعفای هشت MLAs کنگره و دو جای خالی ناشی از موارد دادگاه حاکم BJP دارای 103 اعضای کنگره 65.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im