Rajya سبها سنجی 2020: BJP بزرگ کننده کنگره از دست می دهد صندلی در گجرات اما شناور باقی می ماند, در راجستان

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: در میان بالا درام در گجرات و مانیپور دوسالانه Rajya سبها انتخابات را پر کنید تا 24 خالی دیدم بی جی پی تقویت موقعیت خود را در خانه در روز جمعه.

NDA در حال حاضر حدود 100 نمایندگان خود را در مجلس از آن زمان شمارش 91.

در گجرات که تا به حال شاهد ارتداد پیش از انتخابات شمارش متوقف شد در حالی که به عنوان کنگره خواستار آن شد که کمیسیون انتخابات باطل دو BJP آرا در زمینه های مختلف.

اما BJP آخرین خنده بود به عنوان آن را در نهایت موفق به کسب سه نفر از چهار صندلی مدیر یکی از آنها از کنگره است.

به طور مشابه در مانیپور BJP را Leishemba Sanajaoba برنده تنهاست صندلی.

این مانیپور دادگاه عالی دستور داده بود سخنران Khemchand سینگ به “خویشتن داری” ورود به مجمع از هفت کنگره MLAs رو رد صلاحیت. اما چهار نفر از آنها را در زمان شرکت در رای گیری روز جمعه خود را به عنوان موارد دفع در روز است.

سه نفر دیگر اجازه نداشتند به او رأی خود را به عنوان موارد هنوز در انتظار.

در دادگاه روز پنج شنبه گفت: “منظور/قضاوت محفوظ است امروز (پنج شنبه) توسط محترم’ble سخنران نباید تلفظ او را تا فردا (جمعه).”

تنها تسلی برای کنگره در راجستان که در آن وزیر Ashok Gehlot موفق به محدود کردن BJP فقط یک صندلی در میان اتهامات اسب-تجارت در برابر دومی است.

در Madhya Pradesh که دیدم عمده defections های بی جی پی با کسب دو کرسی است. همچنین موفق به کسب یک کرسی در Jharkhand و در حال حاضر به جیب دو کرسی در کارناتاکا و یکی در آروناچال پرادش. این YSRCP کنگره در آندرا پرادش جاروب تمام چهار کرسی در آندرا پرادش.

برجسته رهبران که وارد Rajya سبها برای اولین بار شامل Jyotiraditya Scindia, Mallikarjun Kharge M Thambi Durai (معاون سابق رئیس Lok سبها), K, C N و K R Suresh ردی (رئیس سابق مجلس کامپوزیت آندرا پرادش).

در راجستان هر دو کنگره نامزد K C N و Neeraj Dangi برنده را تحت حالی که بی جی پی می تواند مدیریت یک پیروزی تنها برای راجندرا Gehlot.

بی جی پی دوم نامزد Onkar سینگ Lakhawat کردم فقط 20 رای. K C N با 64 رای رو حداکثر حمایت و سوم خود را همکار Neeraj Dangi امن 59. راجندرا Gehlot کردم 54.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im