Rajnath Singh برگ برای سفر سه روزه به روسیه به بحث در مورد ‘همکاری استراتژیک’

توسط PTI

دهلی نو: وزیر دفاع Rajnath Singh روز دوشنبه در سمت چپ برای یک سفر سه روزه به روسیه که در طی آن او خواهد مذاکره با روسیه و برنج نظامی و حضور در گرند رژه نظامی در مسکو به مناسبت 75 سالگرد پیروزی اتحاد جماهیر شوروی بر آلمان در جنگ جهانی دوم است.

این اولین سفر خارج از کشور توسط یک مقام ارشد اتحادیه وزیر در چهار سال به عنوان خارجی سفر بودند محدود در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

آخرین سفر خارجی در خارج از کشور توسط یک عضو ارشد اتحادیه کابینه بود توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman زمانی که او بازدید ریاض از Feb 22-24 برای حضور در اجلاس G-20 وزیران دارایی.

روز قبل از Sitharaman سفر خارجی وزیر امور S Jaishankar بازدید آلمان از فوریه 18 به 19.

وزیر دفاع بازدید به روسیه می آید در این میان افزایش مرز مناقشه میان هند و چین به خصوص پس از کشته شدن 20 هندی پرسنل ارتش با نیروهای نظامی در شرق لاداخ را Galwan دره در 15 ژوئن.

“ترک مسکو در روز سه مراجعه کنید. سفر به روسیه خواهد به من یک فرصت برای برگزاری مذاکرات در, راه هایی برای بیشتر تعمیق هند-روسیه دفاع و همکاری استراتژیک. من نیز باید حضور 75 رژه روز پیروزی در مسکو” سینگ توییتی قبل از ترک مسکو.

گفته سینگ رفتم جلو با سفر وجود مرز ردیف با چین با توجه به هند چندین دهه روابط نظامی با روسیه است.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘به طور کامل آماده’: Rajnath خلاصه سی دی, خدمات, ستاد بر روی لاک قبل از روسیه بازدید

آنها گفته اند که وزیر دفاع است به احتمال زیاد به نگه داشتن یک سری از جلسات با برنج نظامی روسیه با تمرکز بر روی بیشتر ramping تا همکاری نظامی بین دو کشور.

سه سرویس 75-عضو ارتش هند مشروط در حال حاضر به مسکو برای شرکت در رژه.

هند تیم شرکت خواهد کرد در مراسم رژه در کنار نیروهای مسلح پرسنل از حداقل 11 کشور از جمله چین است.

“بازدید وزیر دفاع را تقویت دیرینه ویژه و ممتاز همکاری استراتژیک بین هند و روسیه” وزارت دفاع گفت: در روز شنبه.

“هند شرکت در رژه روز پیروزی خواهد بود یک علامت از ادای احترام به فداکاری های ساخته شده توسط روسیه و کشورهای دیگر در جنگ جهانی دوم است که در آن سربازان هندی نیز شرکت کردند و جانفشانی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de