توسط PTI

جیپور: در راجستان دولت در تنظیم قیمت کلاه coronavirus آزمایش غربالگری در بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه در دولت در 2,200 تومان, یک دستور صادر شده در شنبه اظهار داشت.

اضافی دبیر کل Rohit Kumar Singh گفت: دولت تعیین کرده است که این میزان از RT-PCR در تشخيص عفونت در 2,200 تومان (شامل GST و سایر مالیات) در NABL به رسمیت شناخته شده و ICMR تایید coronavirus عفونت مرکز آزمون در اکران خصوصی فیلم آزمایشگاه.

دستورالعمل های داده شده به اطمینان حاصل شود که تمام پروتکل های لازم در حال بررسی معتبر و مورد تایید آزمایشگاه های خصوصی از ICMR برای coronavirus تست.

سینگ گفت: coronavirus غربالگری در حال انجام است رایگان از هزینه در 20 دولت موسسات پزشکی در دولت و عفونت کرونا ويروسی است که در حال آزمایش در چهار آزمايشگاههای خصوصی NABL معتبر و ICMR تایید آزمایشگاه.

اضافی دبیر کل گفت که بر اساس دستورالعمل ICMR سقف برای غربالگری COVID-19 خصوصی در آزمایشگاه های تست ثابت شد در 4,500 تومان در هر آزمون.

اما دولت تعیین کرده است این نرخ در 2,200 تومان از طریق قدرت های واگذار شده در زیر بخش 4 از راجستان همه گیر فرمان 2020 با توجه به ارائه آسان و در دسترس غربالگری تسهیلات به مردم در قیمت های پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو