راجستان بحران: SC اجازه می دهد تا خروج از بلندگو CP Joshi درخواست به چالش کشیدن HC سفارش در وضعیت موجود

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: دادگاه عالی روز دوشنبه اجازه می دهد تا خروج از این طومار توسط راجستان سخنران CP Joshi به چالش کشیدن راجستان دادگاه عالی را در Sachin خلبان و 18 شورشی دیگر کنگره MLAs

ارشد مدافع و رهبر کنگره Kapil Sibal نمایندگی سخنران گفت که آنها باید به شکل قانونی خود استراتژی و به دنبال خروج از درخواست.

در حالی که برداشت تقاضای, Sibal گفت: نیمکت نیز متشکل از قضات B R Gavai و کریشنا Murari که درخواست تجدید نظر تبدیل شده بود infructuous به عنوان راس دادگاه نمی ماند زودتر بالا دستور دادگاه گذشت سه شنبه گذشته درخواست سخنران به تاخیر رد صلاحیت رسیدگی تا جمعه.

“ما مسابقه آن وجود دارد و اگر نیاز ناشی میشود ما را دوباره به دیوان عالی کشور. متاسفانه دادگاه عالی است پس از سال 1992 ‘Kihoto’,” Sibal گفت: نیمکت.

“این SLP (ویژه ترک دادخواست) خارج شده است با آزادی به یک فایل تازه SLP و نگه داشتن تمام زمینه باز” مدافع Sunil Fernandes, که همچنین نشان دهنده Joshi گفت.

دادگاه عالی در هفته گذشته دستور داد وضعیت موجود حفظ شود در مورد رد صلاحیت در برابر Sachin خلبان و 18 دیگر مخالف کنگره MLAs.

با این دستور دادگاه منع سخنران از اقدام در جولای 14 رد صلاحیت استفاده نمي نماييد.

در یک عقب نشینی عمده برای Ashok Gehlot دولت apex دادگاه روز دوشنبه حاضر به درخواست سخنران CP Joshi به ماندن در دادگاه عالی رسیدگی به دادخواست توسط Sachin خلبان اردوگاه در برابر رد صلاحیت متوجه.

بالا دادگاه گفت: “دادگاه عالی سفارش خواهد بود موضوع را به نتیجه دادخواست انتظار قبل از دادگاه راس.

رعایت که “صدای مخالفان” در یک دموکراسی را نمی توان تعطیل راس دادگاه حاضر به قبول Joshi درخواست یا ماندن این موضوع در حال بررسی قبل از دادگاه عالی و یا انتقال آن به دادگاه بالا.

دادگاه گفته بود که موضوع مطرح شده در درخواست تجدید نظر توسط سخنران مورد نیاز “طولانی با شنیدن” آن را به عنوان درگیر “بزرگتر سوال” مربوط به دموکراسی و چگونه آن را به زنده ماندن.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im