راجستان بحران: کنگره, حمایت از MLAs می رسند راج بهون به درخواست برای جلسه مجلس

توسط PTI

جیپور: راجستان کنگره MLAs در Ashok Gehlot اردوگاه شروع به’dharna در راج بهون در اینجا گفته آنها خواهد ماند قرار داده تا فرماندار احضار جلسه دولت و مجلس است. این MLAs رهبری وزیر Ashok Gehlot وارد وجود دارد در اتوبوس چهار از یک هتل در حومه شهرستان جایی که آنها شده اند کمپینگ برای چند روز گذشته.

قبل از رفتن برای Raj Bhawan Gehlot گفت که او تا به حال درخواست فرماندار Kalraj Mishra در روز پنج شنبه به تماس با یک جلسه مجلس در روز دوشنبه. اما وجود داشته است هیچ کلمه ای از او را دارد.

او تهدید کرد که اگر تقاضا برای جلسه من MLAs را “نمی توان مسئول” اگر مردم gherao راج بهون. وزیر ادعا کرد که فرماندار بود تحت فشار از “بالا” به تماس با یک جلسه مجلس.

در راج بهون در حالی که Gehlot من فرماندار داخل MLAs چمباتمه در قوانین فریاد شعار در زمان. فرماندار بیرون آمد و به ملاقات آنها. بعد MLAs گفت: آنها در حال شروع یک dharna.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>