راجستان بحران: کنگره متهم BJP از تلاش برای سرنگونی Gehlot دولت خواستار دستگیری وزیر اتحادیه Shekhawat

توسط PTI

جیپور: این کنگره در روز جمعه خواستار بازداشت اتحادیه وزیر و رهبر بی جی پی Gajendra سینگ Shekhawat و شورشی کنگره MLA Bhanwarlal Sharma پس از دو کلیپ صوتی ظاهر مربوط به اتهام توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت است.

AICC سخنگوی Randeep Surjewala همچنین خواستار دستگیری یکی سانجی جین که او به عنوان یک رهبر بی جی پی.

ترک خوردگی شلاق کنگره به حالت تعلیق حزب MLAs شارما که ظاهرا صحبت کردن با وزیر در کلیپ های صوتی و Vishvendra سینگ از اصلی عضویت در حزب و صادر شده و آنها را نشان می دهد علت استفاده نمي نماييد.

شارما یک Sachin خلبان وفادار است اما رد این اتهامات است.

هنگامی که نوار صوتی منتشر شده در پنج شنبه, او نامیده می شوند آنها را به عنوان جعلی و گفت که صدا در آن او نیست.

Surjewala را متهم کرد که در توطئه برای سرنگونی دولت کنگره را روشن بود در این نوار صوتی تشریح آن به عنوان یک فصل در تاریخ دموکراسی است.

“دو نوار صوتی ظاهر شب گذشته در اصطلاح مکالمه اتحادیه وزیر Gajendra سینگ کنگره MLA Bhanwarlal شارما و BJP رهبر سانجی Jain. توطئه برای سرنگونی دولت کنگره را روشن است از طریق به اصطلاح گفتگو. این است که یک فصل در تاریخ دموکراسی” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از هتل که در آن کنگره MLAs در حال تسلیم شود.

او خواستار آن است که عملیات ویژه گروه از راجستان پلیس ثبت یک شاه در برابر Shekhawat, شارما و جین و بازداشت آنها به اتهام توطئه برای سرنگونی دولت است.

همچنین به عنوان خوانده شده | راجستان بحران: استراحت برای Gehlot به عنوان قبیله ای حزب MLAs به راجستان سانتی متر با شرایط

Surjewala گفت که اگر وجود دارد هر گونه شانس موثر بر تحقیقات با سوء استفاده از پست است که او می گوید: به نظر می رسد مورد Shekhawat باید دستگیر و با اخذ حکم.

اقدام مشابه را نیز باید در نظر گرفته شود در برابر شارما و جین کنگره رهبر خواستار شدند.

او گفت: اتهام دخالت دیگران که در حال برگزاری پست در دولت مرکزی مامورین و ادارات در این توطئه نیز باید ساخته شده در تحقیقات.

به غیر از کسانی که نام برده شده در این گفتگو در این نوار صوتی گفت: همچنین باید جستوجو کرد که آیا هر فرد دیگر و یا MLA درگیر در واکنش به تبادل پول برای سرنگونی دولت است.

Surjewala همچنین خواستار آن شدند که Sachin خلبان که در حال حاضر اخراج به عنوان معاون سانتی متر و PCC رئیس جمهور خود را به پایه روشن علنی در مورد این ادعا ذکر است از “ارائه لیست MLAs به بی جی پی’ در نوار صوتی.

او گفت که رئیس شلاق ماهش جوشی است و با توجه به شکایت به SOG برای ثبت نام از شاه در ارتباط با نوار صوتی.

در مطبوعات جلسه Surjewala خواندن متن از روی نوار صوتی.

هدف قرار دادن دولت مرکزی او را متهم کرد که مودی دولت مشغول سرنگونی کنگره دولت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Surjewala گفت: این کشور مبتلا به کروناویروس اما نخست وزیر نارندرا مودی چیزی تا کنگره دولت در Madhya Pradesh سرنگون شد در مارس 24.

بعد از این مستند تحمیل شد.

“تعدادی از coronavirus موارد عبور کرده 10 لاخ. چین با زور و اجبار تجاوز در هند از مرز اما به جای خدمت به کشور مودی دولت است که تحقق آن شهوت قدرت” او متهم شده است.

کنگره MLA Chetan Dudi که نام او نیز مورد بحث در این ادعا گفتگو در این نوار صوتی گفت: او نزدیک شد SOG به ثبت اظهارات خود را به خاطر او به اتهام ارائه پول است.

وزیر Ashok Gehlot در ابتدا برنامه ریزی شده به کوتاهی رسانه ها در روز جمعه.

خلبان شده و ناراحت از کنگره برداشت Gehlot به عنوان وزیر پس از 2018 سنجی مونتاژ در حالی که حامیان خود را اصرار داشت که او سزاوار اعتبار برای پیروزی حزب خود را به عنوان دولت واحد جمهور فعلی بحران فوران جمعه گذشته هنگامی که راجستان پلیس با ارسال اخطار به خلبان درخواست او برای ضبط بیانیه خود را بیش از این به اتهام تلاش برای پایین آوردن دولت همان اخطار فرستاده شده بود به وزیر و برخی دیگر از MLAs اما خلبان حامیان ادعا کرد که آن را تنها به معنای تحقیر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de