بحران راجاستان: آگاه از 12 MLAs رفتن به سفر های سفر، BJP متحد است، می گوید: Satish Punia

توسط ANI

حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) راجاستان رئیس جمهور وقت شپونیا روز شنبه گفت که او آگاه است که 12 accused the Congress BJP MLA برای سفر به سفر های سفر یکجا می رفتند و کنگره را متهم به پخش شایعات در مورد MLAs حزب کرد.

من از 12 تا “بی جی پی ام ال ای” که برای یک دوره ی بازگشت به یک دوره ی گرم می خوان برن، خیلی آگاهم. هر وقت حزب قوه ی قانون گزاری BJP ملاقات می کند، همه آنها آنجا خواهند بود چون راجاستان BJP دست نخورده و متحد است. کنگره شایعات در مورد MLA های ما با CM بازی سیاست سطح پایین گسترش است، پونیا به ANI گفت.

ما به MLA های خود اعتماد داریم و آن دست نخورده باقی می ماند. کنگره است که به MLAهای خود اعتماد ندارد،

پونیا پلیس راجاستان را متهم کرد که به عنوان مامور رئیس وزیر آسوک گهلوت کار می کند.

“پلیس راجاستان به عنوان مامور آسوک گهلوت کار می کنه و اونا مامورای ما رو هدف قرار دادن از این رو ما MLA های خود را به یک دوره ٔ بازگشت فرستاده شده است، او گفت:

در همین حال، چومو MLA و بی جی پی سخنگوی راملال شارما ادعا کردند که دولت راجاستان تحت حکومت گهلوت از قدرت و حزب تهدید کننده MLA برای پیوستن به کنگره سوء استفاده می کند.

دولت راجاستان داره از قدرت سوء استفاده ميکنه آنها نقض حریم خصوصی MLAs با ضربه زدن به تلفن های خود را. آنها از قدرت گروه عملیات ویژه راجستن (SOG) سوء استفاده کرده اند. آنها پرونده های قدیمی انجمن های ما را می آورد و تهدید می کنند که اگر حاضر به عضویت در کنگره نشدند، اقدام کنند.” شارما در حالی که با رسانه ها صحبت می کرد.

شارما گفت که اگرچه گهلوت به اندازه کافی از سازمان های دولتی حمایت می کند، “او اعتبار و اعتماد مردم را از دست داده است.”

جلسه مجمع راجاستان قرار است از 14 اوت آغاز شود.

کنگره MLAs در هتل جایپور Fairmont پس از اختلاف بین Gehlot و معاون سابق خود ساچین خلبان در باز آمد و باعث بحران سیاسی در دولت تسلیم شد.

خلبان پس از اینکه SOG برای او یک اخطار ارسال کرد تا بیانیه اش را در مورد اتهام شکار غیرقانونی MLAs کنگره در ایالت ثبت کند، میفشد.

کنگره بی جی پی را متهم کرده است که برای پایین آوردن دولت گهلوت، در تجارت اسب شرکت کرده است. با این حال ، BJP را رد کرده است ادعا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>