راجستان CPM تعلیق MLA Balwan Poonia برای نافرمانی Rajya سبها نظرسنجی جهت

توسط PTI

جیپور: حزب کمونیست هند (M) در راجستان روز دوشنبه خود را به حالت تعلیق MLA Balwan Poonia از حزب برای یک سال برای نافرمانی حزب جهت در اخیر Rajya سبها سنجی در دولت است.

در RS انتخابات در سه کرسی از دولت و کنگره KC Venugopal و Neeraj Dangi و BJP را راجندرا Gehlot برنده در حالی که BJP دوم نامزد Onkar سینگ Lakhawat از دست داد.

شاخص تورم مصرف کننده (M) خواسته بود آن هر دو MLAs — Balwan Poonia و Girdhari لعل — به رای در برابر بی جی پی در ژوئن 19, نظر سنجی تنها در صورتی وجود دارد شانس پیروزی دوم خود را نامزد شاخص تورم مصرف کننده (M) منابع روز دوشنبه گفت:.

“اما ما MLA Balwan Poonia رای خود را اگر آن را آشکار بود که هر دو کنگره نامزدها در حال رفتن را به نفع خود به راحتی و بی جی پی اضافی نامزد در حال رفتن به از دست دادن. در چنین وضعیتی وجود دارد بود که بدون نیاز به Poonia به رای خود را مى شناختند.

بخوانید| امتیاز حرکت و نقل مکان کرد و در برابر راجستان BJP رئیس Satish Poonia

Poonia این MLA از Bhardra (دوسا) حوزه رای دادند در حمایت از کنگره نامزد Girdhari لعل نیست رای خود را.

“با وجود دانستن خوب است که آنها نمی باید اعداد را به نفع خود یک دوم صندلی BJP به میدان فرستاد اضافی نامزد شده است. ما تا به حال خواسته ما MLAs نه به رای دادن برای هر حزب مگر اینکه دوم BJP نامزد به نظر می رسید در این رقابت” این منبع گفت.

Poonia متوقف شده است از این حزب برای یک سال و به اتهام تمرد از حزب جهت منبع اضافه شده است.

“یک showcause اخطار صادر شده است به دنبال توضیح در هفت روز” منابع گفته PTI.

هنگامی که تماس Poonia گفت: برای ارائه پاسخ خود را به حزب.

“حزب به حالت تعلیق من برای یک سال و به دنبال توضیح آن من خواهد شد ارسال. آنها را در انجام به عنوان سرپیچی. کنگره به دنبال حمایت از من در برابر BJP بنابراین من رای دادند. چگونه می توانم در پیشبرد دانم که چقدر رای BJP دوم نامزد در حال رفتن به دریافت کنید ؟ ” او گفت:.

به عنوان بسیاری از 198 MLAs از 200 تا به حال رای خود را. جدا از Girdhari لعل کنگره Bhanwar لعل Meghwal که در بیمارستان بستری نیست بازیگران رای دادن.

از 198 کنگره حزب هر دو نامزد کردم 123 رای در همه و BJP نامزد کردم 74 رای.

یک رای از BJP رو رد کرد. این کنگره که دارای 107 MLAs کردم پشتیبانی از تمام 13 مستقل و قانونگذاران از احزاب دیگر از جمله یکی از شاخص تورم مصرف کننده (M) MLA در حالی که BJP 72 MLA و پشتیبانی از سه Rashtriya Loktantrik حزب MLAs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de