راجستان: برمر SP دستور شاه در برابر khap panchayat اعضای که تحت فشار قربانی به برداشت مورد تجاوز

بیان اخبار سرویس

جیپور: ظلم و ستم khap panchayats همچنان در روستایی راجستان حتی امروز. در تکان دهنده در مورد برمر district panch است تحت فشار یک قربانی تجاوز به برداشت مورد او. هنگامی که او خودداری کرد khap panchayat نه تنها طرد قربانی خانواده از جامعه محلی بلکه اعمال جریمه تومان 5 لاخ در خانواده است. روز شنبه, قربانی رسیده برمر SP که خواسته است در ایستگاه پلیس محلی به ثبت نام شاه در برابر Panchayat اعضای.

مورد اتفاق افتاده در Gudmalani ایستگاه پلیس در منطقه برمر منطقه. در 22 ژانویه این سال قربانی شد بنا تنها نشستن در خانه او که دینش نام مستعار Devaram صیفی جات ساکن Anakhia وارد خانه و تجاوز ، بعد او را تهدید به کشتن قربانی اگر او گفت: در مورد آن را به هر کسی. با وجود تهدید قربانی از دست دادن نیست شجاعت و تسلیم یک مورد تجاوز به عنف علیه متهم در Gudamalani ایستگاه پلیس. پلیس نیز بازداشت مقصر در ن.

چند ماه بعد متهم کردم به قید وثیقه. بر اساس این گزارش که او داده است به SP در 8 ژوئن هنگامی که قربانی شد رفتن به خانه متهم دینش آمد و در حمله او و تحت فشار او را به عقب نشینی در این مورد. زمانی که خانواده مقتول حاضر متهم با توسل به طبقه panches که اخراج خانواده مقتول از جامعه و حتی دستور مالی مجازات تومان 5 لاخ به خانواده مقتول. طبقه panches شده اند اعمال فشار بر خانواده مقتول به توافق برسند به یک مصالحه در مورد. تهدید به کشتن قربانی پدر نیز صادر شده و اگر او موافق نیست به یک مصالحه.

قربانی خواستار اقدام علیه یک و نیم دوجین مردم از جمله شوهر محلی sarpanch, Hedmanaram Vishnoi, Kevalchand صیفی جات Khetram, Dedram و Meharam صیفی جات. این برمر SP, آناند شارما گفت که قربانی این است که ارائه یک گزارش مفصل. بر اساس شکایت سفارشات داده شده به ثبت یک مورد در Gudamalani ایستگاه پلیس. اقدام خواهد شد طبق قوانین و کسانی که مجرم شناخته خواهد شد و به زودی دستگیر می شود. “زن در حال ثبت یک شکایت در مورد تجاوز به عنف اما panchayat خواسته های هر دو طرف برای پیدا کردن حل و فصل دوستانه به عنوان آنها هر دو متعلق به همان طبقه. در انجام این کار خانواده او خواسته شده بود به ترک ایجاد کرد. ما در حال بررسی و هر کسی نظر گرفتن قانون را در دست خود خواهد بود” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de