راجستان: 24 کشته و چندین مجروح به اتوبوس حامل عروسی, پارتی, فرو به رودخانه در بوندی

بیان اخبار سرویس

جیپور: عمده تصادفات جاده ای در مربوطات Bundi منطقه راجستان در صبح روز چهارشنبه که در آن یک اتوبوس حامل یک جشن عروسی کاهش یافت و به Mej رودخانه در نزدیکی Soan ایجاد کرد. وجود دارد که 24 نفر گزارش شده بود کشته و بیش از یک دوجین هستند که نجات از رودخانه. با توجه به اطلاعات اولیه صفوف قرار بود از کتا به Sawaimadhopur. حادثه اتفاق افتاده در Papadi ایجاد کرد در بزرگراه.

دلیل دقیق این حادثه هنوز مشخص نيست اما به گفته شاهدان عینی از اتوبوس سرعت سریع و کنترل را از دست داده در حالی که آن را بر روی پل. روستاییان سقوط به رودخانه و تلاش خود را برای نجات مردم است. تحقیقات مقدماتی نشان داده است که اتوبوس کنترل را از دست داده و پس از آن لاستيك جلو آمد.

منابع می گویند که Murari لعل Dhobi کوتا رفتن به سوائی مادھوپر با خانواده اش برای Mayra مراسم عروسی خواهر زاده خود را هنگامی که این حادثه رخ داده است.

Bundi منطقه جمع آوری Antar سینگ Nehra گفت که دولت های منطقه و NDRF تیم با عجله به نقطه به عنوان به زودی به عنوان اتوبوس داخل رودخانه افتاد. “این NDRF تیم دخیل در امداد و کار. تا کنون 24 بدن گرفته شده است و عملیات امداد و نجات در جریان است برای نجات افراد به دام افتاده در اتوبوس,” او اضافه شده است.

راجستان سانتی متر Ashok Gehlot توییتی تسلیت خود را و آرزو مجروح به بهبود می یابند به زودی.

“من عمیقا غمگین در مورد این حادثه غم انگیز در #بوندی در آن حدود 25 نفر جان خود را از دست داده اند پس از سقوط اتوبوس به رودخانه Mej. من صمیمانه تسلیت به خانواده های داغدیده که از دست عزیزان خود را در این فاجعه است. من آرزوی بهبودی سریع برای همه مجروح”, Gehlot را صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>