آتش نشانان محافظت از اموال از bushfires سوزاندن در نزدیکی شهر Bumbalong جنوب کانبرا در فوریه 1 سال 2020 است. عکس: AFP

سیدنی: استرالیا در ماه-طولانی bushfires بحران خواهد شد به احتمال زیاد بیش در روز انتخابات گفت: دوشنبه و سه شنبه بارش سنگین خاموش چندین blazes و هوا به douse ده ها تن بیشتر به عنوان بارندگی جاروب جنوبی.

روز از بارش باران باعث جاری شدن سیل در نیو ساوت ولز و کوئینزلند تقلیل بار مواج آتش سوزی که داوطلب مبارزه بیهوده برای ماه می باشد.

سیدنی با تجربه آن دوره مرطوب در 20 سال در میان چندین روز از بارش باران های سنگین که منجر به هرج و مرج در سراسر شهرستان.

اداره هواشناسی گفت: 391.6 میلی متر باران سقوط در سیدنی بیش از چهار روز گذشته — بالاترین مجموع در این دوره پس از 414.2 میلی متر ثبت شد در فوریه سال 1990.

چند عمده bushfires شده اند خاموش توسط سیل از جمله یک “فروغ” که سوخته طریق از 500 ، 000 هکتار (1.2 میلیون هکتار) در شمال سیدنی و مشابه به اندازه آتش به شهر جنوبی آوردن امداد رسانی به ساکنان و آتش نشان.

نیو ساوت ولز روستایی خدمات آتش سخنگوی جیمز موریس گفت: حدود 30 آتش سوزی هنوز سوزش دوشنبه بود اما انتظار می رود آنها را به زودی خاموش شود به عنوان باران حرکت جنوبی در روزهای آینده.

“در پایان هفته آن را به احتمال زیاد آنها خواهد بود” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

خشکسالی زده مناطق سراسر کشور شرق نیز دریافت خوش آمدید بارندگی اما بیشتر پایدار و گسترده بارندگی مورد نیاز خواهد بود برای جبران یک سال خشک نمائید.

از آب و هوای طوفانی به ارمغان آورده است روز هرج و مرج و تخریب با یک مرد از دست رفته پس از خود ماشین جاروب کردن یک جاده در سیدنی شمالی و صدها نفر دیگر نجات از سیلاب ها در سراسر کشور.

پلیس گفت که یک جستجو بود در راه مرد گم دوشنبه اما هیچ نشانه ای از او و یا وسیله نقلیه خود را پیدا کرده اند.

چندین رودخانه از جمله Parramatta رودخانه در سیدنی غرب سرریز در حالی که ساکنان زندگی در نزدیکی Narrabeen تالاب در شهر شمالی دستور داده شد به تخلیه اواخر روز شنبه نگرانی خود را از خانه می تواند هولناک.

خدمات اورژانس درهم برای پاسخ به تماس برای کمک به بادهای قوی ریشه کن درختان اقیانوس فوم با پوشش ساحلی خانه ها و تخته سنگ سقوط کرد در اتومبیل های پارک شده.

تقریبا 90,000 خانه باقی مانده است بدون قدرت دوشنبه با ارائه دهندگان ابزار هشدار دهنده آن می تواند به روز برای برق به ترمیم در برخی از مناطق.

بیمه شورای استرالیا گفت: شرکت های بیمه دریافت کرده بود حدود Aus$45 میلیون دلار (30 میلیون دلار) در ادعای اوایل روز دوشنبه این رقم انتظار می رود به طور کامل از آسیب های روشن می شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de