توسط اکسپرس سرویس خبری

پتنا: یک املا از heavy rain بازی spoilsport در فعالیت ادبی که قرار بود برگزار شد و در تاریخ 25 ژوئن (روز پنج شنبه) در زادگاه معروف جهان افسانه ای فارسی نویسنده اریک آرتور بلر شناخته شده دور و گسترده ای را با نام قلم جورج اورول.

جورج اورول متولد شد و در تاریخ 25 ژوئن در سال 1903 در بیهار را متیهری در اقامتگاه رسمی از پدرش ریچارد Walmesley بلر بود که پس از آن مشغول به کار در مواد مخدر وزارت امور داخلی هند خدمات در طول حکومت بریتانیا در شرق Champaran, که مقر آن در متیهری در حال حاضر.

جورج اورول در آنجا ماند و در دولت ییلاقی که هنوز هم وجود دارد در متیهری شهر برای یک سال پس از تولد او. پس از او گرفته شده بود به لندن توسط مادرش ایدا مابل بلر.

پس از آن تایید شد که جورج اورول زادگاه بود متیهری در سال 1983 دولت از بیهار اعلام تک-طبقه اقامت به عنوان یک “محافظت بنای تاریخی از اهمیت تاریخی” در سال 2010.

جورج اورول است که به خوبی شناخته شده برای داشتن نویسنده, تعداد ادبی کتاب از جمله جهان معروف مزرعه حیوانات و دیگران بر ضد فاشیسم و بسیاری دیگر.

اورول تولد هر سال یاد شده است با فعالیتهای ادبی مانند سمینارها و بحث. “این ماه هم تولد او برنامه ریزی شده بود به یاد می شود با یک سمینار و دیگر مربوط به فعالیتهای ادبی امروز است. دولت را در فرهنگ و هنر وزیر و دیگر شخصیتهای ادبی دعوت شده بودند اما باران های سنگین خراب سالانه یادبود فعالیت های اختصاص داده شده به جورج اورول.” گفت: Deopriye موکرجی رئیس جورج اورول یادبود کمیته در متیهری.

موکرجی گفت که از طریق این کمیته و متیهری باشگاه روتاری همراه با دیگر مردم او سخت در تلاش است برای به دست آوردن زادگاه توسعه یافته به عنوان یک بین المللی مهم ادبی نقطه در یاد جورج اورول.

بسیاری از مردم حتی از خارج از کشور, عشق ورزیدن ادبی ایجاد دانستن جورج اورول و مایل به بازدید از محل تولد او اما عدم توسعه مناسب است و مانع از بازدیدکننده داشته است خود را.

یک پیشنهاد منتقل شد مدتها پیش به توسعه ادبی کتابخانه و موزه در این نقطه با ادبیات آثار نه تنها جورج اورول بلکه دیگر بیهار-متولد ادبی و ارقام. با این حال این اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.

از چند روز پیش, اصلی, وزیر امور خارجه, گردشگری, گروه, سانجی کومار در بازدید از این نقطه است که مطرح شده است و امیدواریم که برای کشیدن این زادگاه جورج اورول.

Vaishwajeet موکرجی متیهری متولد روزنامه نگار مستقل تبدیل-مستند ساز ساخته شده 22-mimute مستند در اورول زندگی با عنوان “جورج اورول در زمین Satyagrah” در سال 2016 که برنده سه جایزه بین المللی در سال 2018 در دربنگا جشنواره بین المللی فیلم.

در این مستند ریچارد بلر از جرج اورول بود ابراز علاقه زیادی به بازدید از زادگاه پدرش در متیهری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو