راه آهن به از سرگیری بخشی از عملیات ممکن است 20: شیخ رشید

وزیر فدرال برای راه آهن شیخ رشید پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 18 مه سال 2020 است. — Geo News

محدود راه آهن عملیات از سر گرفته خواهد در این کشور از مارس 20 (چهار شنبه) فدرال و وزیر راه آهن شیخ رشید احمد روز دوشنبه گفت:.

رشید گفت که نخست وزیر عمران خان داده است اجازه در شرایطی که روش های عملیات استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) بودند پایبند به.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “هیچ کس اجازه خواهد داشت در داخل ایستگاه ها بدون داشتن یک بلیط. حدود 7000 افسران پلیس مستقر شده اند در [ایستگاه در] کراچی لاهور و مولتان راولپندی پیشاور و کویته و اضطراری تحمیل شده.”

مقامات پلیس او اضافه خواهد اطمینان حاصل شود که مردم وارد ایستگاه بدون بلیط.

“بخشی سر برگزار خواهد شد مسئول در مورد نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و اقدام خواهد شد در برابر او” وزیر فدرال اشاره کرد.

رشید گفت: “تمرین” برنامه ریزی شده است در تمام ایستگاه فردا (سهشنبه).

“اگر وضعیت [از بیماری همه گیر کوروناویروس] پایدار باقی می ماند در طول ماه جاری پس از آن همه خدمات قطار از سر گرفته خواهد شد در سراسر این کشور از ژوئن 1” رشید گفت: “من سپاسگزار به [ان دی ام ای رئیس] Lt ژنرال محمد افضل, [وزیر فدرال برای برنامه ریزی و توسعه] اسد و عمر [مشاور نخست وزیر در امور مالی و درآمد] حافظ شیخ در این زمینه است.”

راه آهن وزیر گفت که او را دیدار پیشاور فردا به بررسی اقدامات انجام شده در حالی که روز بعد از فردا او را خارج از خط سبز ،

او گفت که همچنین بررسی وضعیت در دیگر ایستگاه های “اطمینان” است که دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و دیگر اقدامات ایمنی بودند به دنبال داشت.

“من هیچ تفاوت با استان در این راستا” او افزود: “ما نیاز به حمایت خود را در خارج از ایستگاه های راه آهن.”

وزیر اطلاع داد که وجود دارد هیچ محدودیت سنی برای مسافران و او بود که نظارت بر تمام مراحل خود است.

“ما آنها دچار ضرر و زیان ارزش Rs5 میلیارد دلار در هر ماه با توجه به بسته شدن قطار, خدمات,” او گفت:.

شده اند وجود دارد هیچ تغییری در نرخ حمل و نقل گفت: در حالی که اشاره کرد که هند تا به حال “دو برابر کرایه”. “ما نه کاهش هزینه به دلیل تعداد مسافران قطع شده است اما با 50%,” او گفت:.

رشید رد شایعات در مورد یک “توطئه” بودن تخم علیه دولت فدرال و گفت: “شما باید از کسانی که در اینجا برای توطئه و در حال حاضر نام خود را در لیست سیاه خواهد شد و به زودی در خروج از لیست کنترل.”

وزیر گفت که فضای سیاسی کشور تغییر خواهد کرد پس از سعید فطر. “من انتظار یک تغییر در ملی پاسخگویی دفتر فرمان و حتی اگر یکی از من نمی خواهد از آن پشتیبانی می کند.”

تصمیم گرفته شده ‘بدون مشورت با سند’

بعد از آن در روز, سند, وزیر حمل و نقل Awais شاه روز دوشنبه گفت: تصمیم برای از سرگیری خدمات قطار گرفته بود و بدون مشورت با ولایت و خواستار آن شدند که وزیر پیشین راه آهن شیخ راشد باید استعفا اگر دستورالعملهای عملیاتی استاندارد بودند به دنبال ندارد.

“ما در برابر از سرگیری خدمات قطار […] اگر نهاد مواجه شده است و از دست دادن آن را جبران و زندگی مردم است؟”

شاه افزود که وجود دارد یک “تناقض” در راه آهن این اظهارات.

صحبت کردن در مورد درون شهری حمل و نقل گفت: دولت در مذاکرات با حمل و نقل در این زمینه است.

“چند بخش شده اند بازگشایی بدون در نظر گرفتن سند به, اعتماد به نفس,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im