راه آهن تقبل قایق از آب عبور در اطراف 32 لاخ مهاجران در 2,570 Shramik قطار ویژه پس از مارس 1: اطلاعات رسمی

توسط PTI

دهلی نو: این راه آهن تا تقبل قایق از آب عبور در اطراف 32 لاخ کارگران مهاجر در هیئت مدیره 2,570 Shramik قطار ویژه پس از مارس 1, با توجه به داده های رسمی. این Shramik قطار ویژه هستند که عملکرد آن در درجه اول در درخواست از کشورهای که می خواهید برای قرار دادن کارگران مهاجر به خانه متحده است.

راه آهن تحمل است 85 درصد از کل هزینه اجرای هر یک از این قطار در حالی که بقیه در حال منتقله توسط ایالات متحده. از 2,570 قطار 505 هنوز برای رسیدن به مقصد خود را در حالی که 2,065 قطار تکمیل سفر خود را.

اینجا کلیک کنید برای پوشش زنده COVID-19

با توجه به داده ها با راه آهن, Uttar Pradesh (1246) دریافت کرده است که بیشترین تعداد Shramik قطار ویژه, به دنبال بیهار (804) و Jharkhand (124). در میان نشات گرفته ایالت گجرات (759) استفاده ترین خدمات به فرستاده کارگران مهاجر خانه به دنبال ماهاراشترا (483) و پنجاب (291).

Coronavirus مستند تا به حال تاثیر مخربی بر اقتصاد و همچنین در معیشت lakhs از کارگران مهاجر.

آن درخشید ویژه در بدبختی از این کارگران مهاجر که سفر از چندین مراکز شهری به روستاهای خود صدها کیلومتر دور تا به حال برداشت عناوین تقریبا دو ماه گذشته.

وجود حوادث بسیاری از آنها کشته در تصادفات جاده ای. تعدادی از کارگران مهاجر بودند و حتی کشته شدن یک قطار سرعت پس از آنها خوابش بر روی آهنگ. در تاریخ 1 مه راه آهن آغاز مهاجر قطار ویژه به منظور تسهیل حرکت کارگران از جمله بازگشت به صفحه اصلی متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de