توسط PTI

دهلی نو: وزارت خزانه داری و مخالفت اعضای نزدیک به ضربات در Lok سبها در روز جمعه هنگامی که اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan را محکوم کرد در “هیچ نامشخص کلمات” “عجیب و غریب” اظهارات رهبر کنگره راهول گاندی در برابر نخست وزیر نارندرا.

در, سوال, ساعت, زمانی که گاندی یک سوال مربوط به استقرار کالج پزشکی Vardhan گفت: قبل از دادن پاسخ او می خواهم به ایجاد یک بیانیه در کنگره اخیر رهبر دیدگاهها برای نخست وزیر.

Vardhan گفت که او “محکوم در هیچ نامشخص کلمات” “عجیب و غریب” سخنان گاندی.

اسپیکر Om Birla خواسته وزیر به چوب به او پاسخ دهد.

به عنوان Vardhan ادامه خواندن این بیانیه نوشته شده است, کنگره, نمایندگان مجلس را به خوبی به شدت اعتراض وزیر را ایستاده.

یکی از اعضای کنگره از تامیل نادو Manicka تاگور آمد به خزانه نیمکت و تلاش به شدت در رسیدن به Vardhan بود که نشسته در ردیف دوم.

بلافاصله BJP عضو از اوتار پرادش Brij بوشان شاران سینگ برگزار شد تاگور توسط بازوی خود را به جلوگیری از او را از رسیدن به این اتحادیه کرد.

کنگره MP از کرالا Hibi عدن تلاش برای دخالت کند.

همچنین به عنوان خوانده شده | ساعت مودی آدرس در مجلس جایی بین “استند آپ کمدی” و “رتبه جماعت’: کنگره

چند از نمایندگان مجلس از هر دو طرف و اتحادیه وزیران از جمله Smriti Irani آنها مانع از آمدن به ضربات.

سخنران بلافاصله موکول خانه تا 2 ساعت.

روز شنبه, راهول گاندی در مکان تجمع در دهلی نو حمله کردند PM مودی بیش از موضوع اشتغال برای جوانان و گفت که این کشور نمی تواند پیشرفت بدون اشتغال است.

“این سخنرانی که نارندرا دادن است در حال حاضر شش ماه بعد, او نمی خواهد بود قادر به خارج شدن از خانه خود را. جوانان از هند را ضربه او خیلی سخت است که آن را به او متوجه است که بدون دادن اشتغال جوانان این کشور نمی تواند پیشرفت (Ye jo نارندرا bhashan د raha hai, 6 mahine ی بعد یه ghar se بهار ناهی nikal payega. هندوستان ke yuva isko آیسا danda marenge, isko samjha denge Hindustan ki ke yuva ko rozgar diye بینا ye desh aage ناهی badh sakta),” راهول گاندی به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

ساعت مودی در روز پنج شنبه در پاسخ به Rahul نظر و گفت که او در حال حاضر تبدیل به ‘gaali اثبات’.

در پاسخ خود به بحث در مورد حرکت با تشکر از رئیس جمهور در آدرس Lok سبها نخست وزیر مودی گفت که “من را تبدیل به ‘gaali-اثبات’ در حال حاضر.”

بدون ذکر Rahul مودی گفت: “دیروز یک رهبر گفت که در شش ماه آینده مردم را به من ضربه میله. من فقط می خواهم بگویم که من هستم خدا را شکر که به شما داده اند من شش ماه است. در حال حاضر من خواهد افزایش تعداد Surya Namaskars به من بدن مناسب برای ضربات.”

او همچنین گفت که “این نوع سوء استفاده ها من هر روز من را تبدیل به ‘gaali-اثبات ،

زمانی که راهول گاندی کردم تا از صندلی خود و سوال مودی در موضوع بیکاری مودی گفت که او منتظر بود برای کنگره رهبر و واکنش, اما آن را در زمان او 30-40 دقیقه.

“من شده اند صحبت کردن برای 30-40 دقیقه اما آن را در این زمان طولانی برای زمان برای رسیدن به. بسیاری از لوله چراغ ها مثل این” مودی گفت: باعث حاکم NDA اعضای پشت سر هم به خنده.

همچنین به عنوان خوانده شده | آتش سوزی در برابر قوه مقننه تصمیم گیری منجر به هرج و مرج: ساعت مودی انتقاد شدید کنگره در سمت چپ Lok سبها

مودی که در یک شوخ, خلق و خوی, زمان چندین حفاری در کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury برای اغلب در حال افزایش از صندلی خود و قطع او گفته است که انتشار “تناسب هند’ کمپین از دولت در مجلس.

در پاسخ به Chowdhury در موضوع بیکاری مودی گفت که او را حل و فصل بیکاری در کشور اما نه خود و حزب خود را.

به عنوان به زودی به عنوان نخست وزیر مودی وارد Lok سبها محل او استقبال BJP اعضای با بالا بردن شعارهای ‘Jai Shri Ram’ که کنگره در پاسخ ‘Mahatama گاندی Zindabad’ و ‘Mahatama گاندی Amar راه’.

در پاسخ به کنگره رهبر شاشی Tharoor انتقاد از دولت مودی پیشنهاد کرد که Tharoor باید برخی از نرم گوشه کشمیر بعد از همه او بود “در قانون” از منطقه با اشاره به اواخر خود را همسر Sunanda پوشکر.

Rahul نیز مورد انتقاد قرار مودی روز پس از آنکه نخست وزیر در پاسخ به بحث در حرکت با تشکر از رئیس جمهور در آدرس Lok سبها.

او گفت: هر دو نخست وزیر و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman داده اند, سخنرانی های طولانی در مجلس اما نتوانسته اند به پاسخ در فراهم کردن اشتغال برای جوانان است.

“همه جوانان این کشور می خواهند که پس از مطالعات — مدرسه و دانشگاه و دانشگاه — آنها اشتغال است. ما خواسته نخست وزیر بارها و بارها که به شما داده می شود یک و نیم ساعت سخنرانی و اگر برای دو دقیقه شما می توانید بگویید که جوانان در مورد اشتغال و آنچه را دولت انجام داده است در مورد آن,” او گفت:.

“جوانان و دیدم که ساعت نمی تواند یک پاسخ” سابق کنگره رئیس جمهور گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران در خارج از مجلس.

دولت قبل استفاده می شود به بحث در مورد اقتصاد را در هند USD 5 تریلیون اما نخست وزیر در حال حاضر نمی بحث در مورد بزرگترین مسئله پیش روی کشور و منحرف کردن مردم با صحبت کردن در مورد چیزهای دیگر اعم از کنگره و نهرو به پاکستان و بنگلادش است.

“او (مودی) سبک است که برای منحرف کردن این کشور,” او گفت:.

“بحث در مورد موضوع اصلی نخست وزیر او. بگویید جوانان آنچه شما انجام می دهند در مورد شغل. سبک خود را برای منحرف کردن کشور است. او گفت: دو کرور شغل داده خواهد شد و به جوانان اما پنج سال و نیم گذشت. در سال گذشته 1 کرور جوانان مشاغل از دست رفته او قادر به گفتن یک کلمه” گاندی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de