رادیکالیسم نگران کننده صلح جهانی تنها هند راه حل: RSS رئیس موهان Bhagwat

توسط PTI

رانچی: مشکلاتی از قبیل افراط گرایی و تغییر آب و هوا هستند نگران کننده صلح در سراسر جهان و راه حل این است که تنها با هند آن را به عنوان تجربه کردم به فکر می کنم کلی نگر و آدرس این مسائل RSS رئیس موهان Bhagwat گفت: در روز پنج شنبه.

“و جهان منتظر هند پس از هند برای تبدیل شدن به یک ملت بزرگ” او گفت:.

پرداختن به ‘شهری نشست’ سازماندهی شده توسط RSS در اینجا Bhagwat گفت که هر زمان که هند در زمان یک موقعیت قطب آن بهره مند جهان است.

“مشکلات رادیکالیسم, محیط زیست و اعتقاد به این که یکی از سمت راست در حالی که بقیه در حال اشتباه هستند و به مسائل اساسی و نگران کننده صلح در جهان است,” او گفت:.

تنها هند تجربه کردم به فکر می کنم همه جانبه برای پیدا کردن راه حل به این مشکلات Bhagwat اضافه شده است.

“و جهان منتظر هند پس از هند برای تبدیل شدن به یک ملت بزرگ است.”

خواستار بر RSS اعضا برای ارتباط با مردم صرف نظر از طبقه خود و زبان و دین و یا منطقه Bhagwat گفت که هند مشخصه برای اتصال هر کس با یک موضوع در اصل ‘Vasudhaiva Kutumbakam’ (جهان یک خانواده).

“ما زنده برای هر یک از دیگر نه برای خودمان,” او گفت:.

“ما بر این باورند که جهان ما ساخته شده و ما باید به بازگشت به آن و ما در جهان با قدردانی” Bhagwat گفت.

های یک حکایت Bhagwat گفت: یک فکری اسلام از این کشور پس از رفت و برای حاج و فرستاده شده به زندان به اتهام توهین به مقدسات برای پوشیدن ‘لاک’.

“پس از آن وزیر امور خارجه Sushma سواراج مداخله کردم و از او منتشر شد در هشت روز” او گفت: اشاره است که هر کسی از هند در نظر گرفته شده است هندو.

“از آنجا که Bharatiya sanskriti (فرهنگ هند) همچنین شناخته شده به عنوان هندو sanskriti بازتاب آن ارزش ها, فرهنگ و رفتار,” او گفت:.

Bhagwat گفت Hindutva idealogue KB Hedgewar درگیر در هر جنبش اجتماعی از جمله اصلاحات در طول مبارزه آزادی و تشکیل RSS طوری که نابسامانیهای اجتماعی آورده است که بیش از 1500 سال (‘خارجی حکومت’) می تواند ریشه و طولانی مدت ارزش مانند از خود گذشتگی ، عدم تبعیض و برابری در حال تاسیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر