قریشی هشدار هند از خور پاسخ به هر گونه حادثه ناگوار

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت: قدرتهای جهانی باید توجه کنید که هند در حال برنامه ریزی یک ماجراجویی در منطقه است. اخبار/از طریق Geo.tv/Files

مولتان: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی روز دوشنبه هشدار داد هند از یک در خور پاسخ به هر گونه حادثه ناگوار آن آغاز.

صحبت با رسانه ها در اینجا در شهر قرشی گفت: اوضاع در کشمیر تحت اشغال بود و نه از هر کسی در جهان. انتظار بر این بود که هند را نرم کردن آن موضع تهاجمی در اکثریت مسلمان منطقه اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد او اضافه شده است.

منطقه هیمالیا شده است تحت یک حکومت نظامی و ارتباطات blackout برای بیش از نه ماه پس از اوت 5 2019 زمانی که هند اوراق آن وضعیت خاص است.

“هند باید انتظار یک در خور پاسخ به هر گونه حادثه ناگوار” وزیر اضافه شده است. “پاکستان شده است هشدار در جهان وجود دارد که افرادی که در حال آسیب رساندن به روند صلح است.”

جهانی قدرت باید متوجه قریشی اعتراض کرد و افزود که هند شد “برنامه ریزی ماجراجویی” در منطقه است. دولت پاکستان مورد نظر یک محیط مساعد برای صلح او ذکر شده است.

داعش مواجه شود

قریشی همچنین در صحبت تحولات در حال وقوع در بقیه آسیای جنوبی و محکوم حملات تروریستی در کابل و ننگرهار. وزیر خارجه نامیده طالبان توافقنامه صلح “عمده توسعه”. رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود عبدالله عبدالله نیز رخ داد قدرت های مقابله او اضافه شده است.

او گفت: داعش نقش در منطقه بود و نه از هر کسی هم که این گروه تروریستی تا به حال مواجه شود و همچنین.

کروناویروس و بخش کشاورزی

وزیر امور خارجه اظهار نظر در حال انجام coronavirus بحران نیز گفت: اگر هر بخش که می تواند پاکستان را از این بیماری همه گیر آن کشاورزی است.

“ما امیدواریم که این کاهش در دیزل قیمت کمک خواهد کرد کشاورزی [بخش],” او گفت:. “یک بسته با ارزش Rs65 میلیارد دلار معرفی شده است به کاهش قیمت کود.”

او گفت: هزاران پاکستانی رشته در خارج از کشور به علت تعلیق پروازهای بین المللی آورده شده است در بازگشت به خانه توسط دولت و دیگر 110,000 پاکستانی خواست به بازگشت.

اما quarantining کسانی بودند که در بازگشت از کشورهای خارجی بود “اساسي” قریشی اشاره کرد و توضیح داد که دولت در تلاش برای افزایش ظرفیت است.

شکر پرس و جو گزارش

قریشی گفت: “شکر مافیا گزارش” تا به حال ساخته شده و عمومی است که “قانونی که انجام شد در پاسخ به این سوال به وجود آمد که پس از انتشار آن”.

پزشکی قانونی گزارش وی افزود منتشر می تواند هر زمان از این تیم درگیر خواسته بود برای اضافی دوره سه هفته ای که دیروز به پایان رسید.

در مرگ چینی سفیر اسرائیل Du وی گفت: “هر گونه گمانه زنی در لحظه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im