قریشی می گوید را به خود انزوا پس از چین بازدید


وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی روز چهارشنبه اعلام کرد که او را به انزوا پنج روز پس از بازگشت از چین به عنوان یک اقدام احتیاطی به منظور محدود کردن گسترش coronavirus گزارش ژئونیوز.

“قبل از خروج از کشور چین, ما تا به حال یک سواب آزمون انجام می شود که برگشتم منفی” قریشی گفت: Geo پاکستان.

“هنگامی که ما درباره چین و خون و سواب آزمون انجام شد دوباره که برگشتم منفی و تنها پس از آن ما تا به حال جلسات ما. قبل از خروج یکی دیگر از آزمایش خون انجام شد که نتیجه صادر خواهد شد امروز” قریشی گفت.

وزیر امور خارجه اضافه کرد که به عنوان یک اقدام احتیاطی او نیز تصمیم به رفتن به خود انزوا برای پنج روز.

“پس از پنج روز من را یکی دیگر از سواب آزمون انجام می شود و در صورتی که می آید به منفی من به بیرون رفتن و ارتباط برقرار کردن با مردم است. این چیزی است که کارشناسان پیشنهاد کرده اند و من قصد دارم به انجام این کار به عنوان مثال مجموعه برای دیگران,” او اضافه شده است.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا دیگر اعضای هیئت پارلمانی پاکستان از جمله رئیس جمهور عارف Alvi را نیز رعایت چنین اقداماتی.

وزیر امور خارجه گفت: چین تصمیم گرفته است برای ارائه پاکستان با تست کیت دنده محافظ و قابل حمل هواکش به عنوان کشور تلاش می کند به دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس.

“چین تصمیم گرفته است آن را به ما ارائه با پول کمک مالی برای راه اندازی یک دولت از هنر انزوا مرکز برای مبارزه با شیوع کروناویروس در کشور” قریشی گفت.

“آنها آماده هستند برای کمک به ما و حتی ارائه برای به اشتراک گذاشتن تخصص های پزشکی برای مبارزه با گسترش” قریشی گفت.

وزیر خارجه افزود که یکی از دلایل اصلی سفر خود را به نشان دادن همبستگی خود با چین به عنوان کشور شروع به بازگشت به حالت عادی پس از همه گیر.

“شما نمی توانید تصور کنید که تاثیر ما ژست” گفت قریشی. “کل چینی رهبری قدردانی از تلاش های ما به خصوص ما حرکت به تخلیه دانش آموزان ما از ساکنان این کشور که هر کشور دیگری بود.”

“آنها به ما گفت ما اولین دیدار ما از این ویروس را شکست که دوباره تأیید ما ‘آهن برادر’ برچسب,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>