قریشی می گوید پاکستان ایستاده کشمیری تا پیروزی نهایی

قریشی می گوید پاکستان ایستاده کشمیری تا پیروزی نهایی

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی در روز جمعه گفت که کشمیری مردم در مواجهه با مشکلات بسیار زیاد و درد و آزار و اذیت تحت ادامه محاصره نظامی برای سال گذشته مجددا بر حمایت پاکستان از این کشمیری’struggle برای استقلال از هند حکومت.

“پاکستان خواهد ایستاد توسط مردم محاصره دره تا آن پیروزی نهایی داشتند.”

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد همراه با اطلاعات وزیر شبلي فراز و دستیار ویژه برای امنیت ملی Moeed یوسف فدرال وزیر تأسف است که هیچ یک دیگر از کشمیری می داند که چه اتفاقی در طول یک سال گذشته در اشغال منطقه است.

“به تاریخ کشمیر رنج می برد ارتباطی خاموشی و اساسی نقض حقوق بشر” وزیر پشیمان.

وزیر گفت: جهان باید همدردی با کشمیر پس از تجربه زندگی در مستند و پایدار محدودیت در آزادی. او می گوید که کشمیری بوده است پایدار “دو مستند” (coronavirus مستند و همچنین محدودیت های اعمال شده توسط نیروهای اشغالگر) برای یک سال گذشته او اضافه شده است.

او گفت که او می خواستم برای ارسال یک پیام همبستگی به کشمیری در سراسر جهان است. “ملت پاکستان ایستاده بود با کشمیری دیروز در کنار آنها امروز و ایستاده با آنها را تا پیروزی نهایی” قریشی گفت.

توصیف نخست وزیر عمران خان به عنوان سفیر کشمیری مردم که تا به حال مطرح مورد کشمیر در سازمان ملل متحد گفت که برتر است و تا به حال بیش از 100 درگیری به منظور برجسته گرفتاری کشمیری در طول دو سال گذشته است.

“مبارزه کشمیری در آگوست 5 است و یک نقطه عطف جدید برای استقلال. در این روز, دهلی نو, ربوده پرچم خود سعی در پاک کردن هویت خود را با تقسیم آنها; اما این که آیا آن را هندو پاندیت یا یک بودایی پیرو هیچ کس آن را پذیرفته است”.

تاکید کرد که سازمان ملل متحد به رسمیت می شناسد کشمیر به عنوان یک منطقه مورد مناقشه خارجه ناودان Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) برای زور تلاش برای ادغام آن را به هند است.

او توضیح داد که هند تحت اشغال کشمیر به عنوان “بزرگترین منطقه نظامی که در آن حقوق اساسی بشر تجاوز می کنند”.

“درخشان هند دیده شده است به عنوان سوزاندن هند در طول چند ماه گذشته گفت: ارجاع گسترده تظاهرات در هند علیه نخستوزیر رژیم Hindutva سیاست.

قریشی خواسته ملت برای نشان دادن همبستگی با کشمیر توسط بزرگداشت بی عدالتی آنها را دچار از دست هند پس از اوت 5 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de