قریشی می گوید: مخالفان به دنبال زمان برای پیش نویس قانون در NAB FATF

قریشی می گوید: مخالفان به دنبال زمان برای پیش نویس قانون در NAB FATF

اسلام آباد: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی روز دوشنبه گفت: مخالفان خواسته بود برای مشاوره وقت در پیش نویس قانون از جمله این که در Financial Action Task Force (FATF) و ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

صحبت با رسانه ها پس از مجلس در کمیته قانون گذاری کسب و کار ملاقات اوایل امروز قریشی — که ریاست این جلسه گفت: حزب حاکم اتحاد مشترک همه این پیش نویس با مخالفت احزاب است.

“ما به ارائه نظرات ما را به مخالفان [و آنها] نیاز به برخی از زمان برای مشورت,” او گفت:.

“ما می خواهیم به در نظر گرفتن مخالفت نمایش” مربوط به anti-پیوند watchdog او اضافه کرد که دولت فدرال بود کنجکاو به دانستن آنچه که احزاب دیگر می خواستم برای انجام مورد NAB.

“ما می خواهیم به می دانم که چقدر فاصله است بین ما و مخالفان نظرات در مورد NAB قانون” وزیر امور خارجه اضافه شده است.

قریشی به رسانه ها گفت که پس از جلسه امروز — دوم — موکول شد کمیته پارلمانی در قانون گذاری کسب و کار را دوباره ملاقات فردا در 6pm.

قانون در FATF

قبلا در شنبه Shah Mahmood Qureshi گفته بود که دولت آماده است هشت لوایح برای تصویب قانون ضد پول شویی و تامین مالی ترور با یک دیدگاه برای پاکستان به حرکت به Financial Action Task Force را در “لیست سفید” دوباره.

“هندوستان شده است در تلاش به پاکستان تحت فشار قرار دادند به لیست سیاه. اگر این رخ می دهد, شما بهتر از من می دانند که اثرات آن را در اقتصاد است.

“دولت به موقع گرفته شده است اداری و قانونی گام به گام از لیست خاکستری و یک بار دیگر پاکستان قرار داده شده بر روی سفید لیست” وزیر امور خارجه گفت: در یک نشست خبری برگزار شد و در مولتان به مدار ،

او گفت که هشت قوانین که برای مشاوره ایران برگزار شد با قانون, وزارت, امور, وزارت, نظارت مالی واحد (FMU) و کارشناسان خرید و فروش با پول شویی و مبارزه با تروریسم و مسائل.

نخست وزیر این کشور, بخشنامه ها, مخالفان گرفته شده است به اعتماد به نفس او گفت:. یک کمیته مشترک از 24 نفر تشکیل شده است که شامل جناح های مختلف اپوزیسیون به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگان دولت است. این شامل هر دو از اعضای شورای ملی و مجلس سنا. این کمیته بررسی خواهد شد قانون.

“نخست وزیر خواسته است که مخالفان گرفته شود به اعتماد به نفس در این زمینه از اهمیت ملی […] زمان است که از ذات در اینجا. ما باید با عمل به موقع به طوری که آسیا و اقیانوسیه گروه (APG) که پاکستان یک عضو می توانید به جای دولت گام های عملی قبل از [FATF] عمومی که خواهد شد و سپس تصمیم می گیرید که آیا به تعهدات پاکستان قرار گرفت و به انجام شد یا نه گفت:” وزیر امور خارجه ،

قریشی گفت: یکی قانون مربوط به ملی پاسخگویی اداره همچنین پیش نویس شده. “مخالفان اعلام کرد که رزرو در مورد NAB قانون” گفت قریشی.

“ما آماده برای ایجاد تغییرات در NAB قانون” او گفت:, و اضافه کرد که PPP و PML-N هر دو هم یک فرصت است اما هر یک موفق به اصلاح NAB قوانین.

“همه صورتحساب فرستاده شده اند به مخالفان (احزاب) از جمله یکی در NAB قانون” او گفت:.

“ما قصد استفاده از (قانون) برای جادوگر شکار او گفت:” در اشاره آشکار به مخالفان رزرو در مورد پاسخگویی watchdog روش.

وزیر امور خارجه گفت که در یک جلسه با همه ذینفعان در دوشنبه فرایند قانونگذاری بحث خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>