ملکه الیزابت ‘بسیار غم انگیز’ مورچه معتاد شرکت مشترک خدمات

ملکه الیزابت ‘بسیار غم انگیز’ مورچه معتاد شرکت مشترک خدمات. عکس: Kveller و یوتیوب

ملکه الیزابت بسیار آوازی با درخواست او نسبت به شاهزاده هری در ماه گذشته. ملکه گزارش خواست نوه اش به بازگشت به انگلستان با پسر خود و به منظور حضور مشترک المنافع خدمات.

این سفر به انگلستان را نیز علامت شاهزاده هری و مگان را “نهایی دور از درگیری های رسمی قبل از بازگشت به پایگاه جدید در کانادا است.”

با پرنس هری در حال حاضر در انگلستان و ساخت عناوین با ظاهر عمومی, مگان است که هنوز هم در ونکوور. اما ساندی تایمز اخیرا اعلام کرد که Meghan گفته میشود ممکن است او را پسر مورچه در کنار او هنگامی که او می سازد راه خود را بازگشت به انگلستان است.

این تغییر از برنامه بوده است “ناامید کننده” برای ملکه. او بنا به گزارش “بسیار غم انگیز” به شنیدن این که او نمی خواهد بود قادر به صرف زمان با او نوه بزرگ.

منبع نقل است گفت: “او بسیار غم انگیز خواهد بود که به سختی دیده می شود مورچه و او را بر روی رشد او عموزاده و گسترده تر از خانواده است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>