ملکه الیزابت ‘حساس’ به سمت شاهزاده هری با توجه به شاهزاده خانم مارگارت مبارزات

ملکه الیزابت ‘حساس’ به سمت شاهزاده هری با توجه به شاهزاده خانم مارگارت مبارزات. عکس: ق

ملکه الیزابت بوده است و داوری به عنوان یکی از واقع گرایانه ترین حاکمان تا کنون به فضل بریتانیا. او همواره باقی ماند و تا کنون هوشیار و حساس در سراسر Megxit شکست مفتضحانه به خاطر نوه اش شاهزاده هری و سلطنت.

اما نباید فراموش کرد که در زیر آن همه او یک مادر بزرگ پیدا کرد که تاریخ در حال تکرار خود را در رابطه با نوه اش. برای بسیاری از این تصمیم گیری بوده است و نه تکان دهنده اما ملکه به نظر می رسد در نظر گرفتن فشار از آن به عنوان او در حال تجربه یک بیت از déjà vu.

در گفتگو با مردم لاکی یک منبع نزدیک به ملکه اظهار داشت: “او حساسیت خاصی به چه هری پاتر شده است رفتن را از طریق به دلیل نزدیکی به مارگارت و دیدن همان درام و تنش بازی کردن دو نسل پیش است.”

او در ادامه گفت: “این جوان خواهر و برادر سندرم یک مشکل دائمی. سیستم یافت نشد راه دادن آنها به رسمیت شناختن است که آنها نیاز دارند.”

در رابطه با چگونه ملکه در پاسخ به شاهزاده هری و مگان خروج Lacey اظهار داشت: “ملکه بسیار نا امید خواهد بود.” اما از آن است که “کار خود را برای زنده ماندن.”

برای هر کسی که رویال چرم گاومیش تاریخ شاهزاده خانم مارگارت مبارزات با خانواده سلطنتی است و آن تحمیل شناخته شده هستند.

استرس مرور زندگی به عنوان یک سلطنتی ‘یدکی’ هیچ شاهکار آسان و ملکه به خوبی آگاه از پرنس هری, احساسات, به دلیل آنچه که خواهر او تا به حال به از طریق رفتن.

با توجه به سلطنتی شرح حال اینگرید Seward, ملکه معتاد بود نشستن در این خروج اما در حال حاضر گرفته شده لازم و اقدامات مناسب برای اطمینان از شاهزاده هری و مگان باز گزینه برای بازگشت به خانه و اگر آنها را انتخاب کنید.

او نقل شده که گفت: “[ملکه] نمی خواهد ساکن در خروج. او بسیار عملی است. او در سمت چپ درب باز برای هری به خصوص—سال بررسی شد با هری در ذهن داشته باشند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>