ملکه الیزابت دوم ویژه آدرس coronavirus را برای پخش در مارس 5

ملکه و 98 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ نقل مکان کرد و به قلعه ویندسور در 19 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی

ملکه الیزابت دوم را نادر ویژه پخش آخر این هفته به انگلیس و کشورهای مشترک المنافع در coronavirus همه گیر کاخ باکینگهام گفت: در روز جمعه.

“این آدرس تلویزیونی پخش خواهد شد در 8ساعت (1900 به وقت تهران) روز یکشنبه 5 آوریل سال 2020 است. آدرس ثبت شده در قلعه ویندزور” بیانیه ای گفت:.

ملکه 93 ساخته شده است تنها سه نفر دیگر از ویژه آدرس های ملی در طول بحران در 68 سال سلطنت می آید و به عنوان بریتانیا شاهد رکورد در روز مرگ در سه روز آخر.

در مجموع 38,168 مردم باید آزمایش مثبت از 0800 GMT روز جمعه از جمله پسر ارشد او و وارث شاهزاده چارلز و نخست وزیر بوریس جانسون.

همانطور که از 1600 به وقت تهران در روز پنجشنبه, مرگ و میر, از تایید بیمارستان مورد از این ویروس بود 3,605 — 684 بیشتر از قبلی دوره 24 ساعته با توجه به دولت است.

ملکه و 98 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ نقل مکان کرد و به قلعه ویندسور در 19 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی اما سلطنتی مقامات گفته اند که آنها در “سلامتی”.

او با انتشار بیانیه ای در همان روز دعوت از همه برای بازی بخشی خود را در مقابله با ویروس یادآوری قبلی تلاش های جامعه در زمان بحران ملی.

پس از تایید موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 افزایش یافته و دولت در مارس 23 تحمیل سه هفته در سراسر کشور مستند.

یک پیام ضبط شده از رئیس دولت است پخش در روز کریسمس هر سال اما ویژه آدرس نادر است. او گذشته بود و پس از مرگ مادر در سال 2002.

او همچنین تحویل یک پیام زنده به ملت قبل از تشییع جنازه دایانا شاهزاده ولز در سال 1997 در میان انتقاد ارشد royals برای چسبیدن به پروتکل.

در ماه فوریه سال 1991 او به مختصری تلویزیونی نشانی در طول جنگ اول خلیج فارس فقط به عنوان متفقین تهاجمی آغاز کرد و در برابر نیروهای عراقی اشغال کویت.

مقامات دولتی را به خود جلب کرد یک اسکریپت در سال 1983 برای ملکه به عنوان خوانده شده در طول جنگ سرد اگر بریتانیا مواجه نابودی از شوروی سلاح های هسته ای.

سخنرانی هرگز ثبت شده اما ملی archives نشان داد او را خواست “او شجاع کشور” را به ایستادگی در برابر “جنون از جنگ”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>