ملکه الیزابت دوم ‘عمیقا شخصی گفتار’ به تحسین ویروس پاسخ

ملکه را شخصا از خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان و کلیدی دیگر کارگران برای تلاش های خود را

ملکه الیزابت دوم را می خواهیم مردم را به افزایش به چالش ناشی از شیوع کروناویروس در نادر آدرس خاص به بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع سازمان ملل در روز یکشنبه.

در عصاره منتشر شد شنبه از آنچه سلطنتی گفته بود “عمیقا شخصی” سخنرانی 93 سال پادشاه می گویند او دارای ایمان است که مردم را پاسخ دهند با وجود این مشکلات است.

پخش برنامه ریزی شده به هوا در سال 1900 به وقت تهران در روز یکشنبه است که تنها چهارمین بار در 68 سال سلطنت که او ساخته شده است یک ویژه تلویزیونی آدرس خارج سالانه خود را روز کریسمس پیام.

از آن به عنوان مرگ و میر روزانه در بریتانیا آمار یک رکورد 708 از جمله پنج کودک در شنبه مصرف کلی تلفات به 4,313 — و به عنوان کشور آماده شده برای هفته سوم مستند.

با توجه به کاخ باکینگهام با ملکه خواهد شخصا از خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان و کلیدی دیگر کارگران برای تلاش های خود را در طول بحران.

“من به زبان شما را در آنچه که من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان” او خواهد گفت: در این سخنرانی که ثبت شد در قلعه ویندزور غرب لندن است.

“یک بار از اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.”

نخست وزیر بوریس جانسون که آزمایش مثبت برای COVID-19 قرار داده شده است دولت خود را در جای پای جنگ خواستار پاسخ جمعی به وقوع.

برخی از 750,000 مردم در پاسخ به تماس خود را برای داوطلبان به حمایت از دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) و افراد مسن و آسیب پذیر در حال حاضر در انزوا.

اولیه درخواست تجدید نظر برای 250,000 در حالی که کسب و کار و صنعت شده اند بسیج در راه نهان در پس از جنگ جهانی دوم است.

ملکه خواهد گفت: “من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش.

“و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.

“که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام good-humoured حل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

اقدامات احتیاطی

ملکه و 98 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ نقل مکان کرد و به قلعه ویندسور در 19 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل سن خود قرار می دهد که آنها را در یک دسته پر خطر.

سلطنتی مقامات گفته اند که این زن و شوهر بودند در سلامت خوب و پیروی از رهنمودهای دولتی.

پسر ارشد او و وارث شاهزاده چارلز, 71, شده است در خود به انزوا در او وسیع Balmoral و مستغلات در شمال شرق اسکاتلند پس از در حال توسعه خفیف علائم COVID-19.

به عنوان یک احتیاط او رسما افتتاح شد توسط videolink جدید 4,000 تخت بیمارستان صحرایی در شرق لندن است که آن را درمان اکثر بیماران به طور جدی بیمار در روز پنج شنبه.

خانواده سلطنتی است و قطع آن درگیری و روز یکشنبه سخنرانی های ثبت شده توسط یک دوربین تک اپراتور پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی سلطنتی, مقامات گفت.

مشاوره خاص از سلطنتی پزشکان بود به دنبال کاهش هر گونه خطر به ملکه و دیگران آنها اضافه شده است.

ملکه مداخله او برای اولین بار در زمان مشکل پس از مرگ مادرش در سال 2002. قبل از آن, او خطاب به ملت در آستانه Diana, princess of Wales,’ مراسم تشییع جنازه در سال 1997.

او همچنین پخش پیام در سال 1991 در جنگ اول خلیج فارس.

یک چهارم پیام در سال 2012 برای تشکر از مردم پس از جشن برای او جشن الماس به مناسبت سالگرد 60 از الحاق به تاج و تخت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>