ملکه الیزابت دوم’ نشان می دهد گرفتن پرانتز در گذشته به خوبی به ارزش آن. عکس: تاریخچه 101

ملکه الیزابت دوم است که نمادی از ظرافت و وقار. او به تازگی موفق به کسب بیش از اینترنت با محبت و مراقبت از رفتار در مقابل کودکان در UCLH بیمارستان.

او ساخته شده یک سفر به سلطنتی ملی گوش و حلق و لوازم دندانپزشکی بیمارستان در UCLH. در طول سفر او صحبت کرد و به تعدادی از کودکان که در پرانتز.

پرانتز یا “سیم’ به عنوان ملکه به نام آنها یکی از چیزهایی که پادشاه احساس شد و ارزش آن در پایان.’

به زبان تلگراف, ملکه مطمئن باشید یک پسر جوان گرفتن برای نصب خود را بسیار خود را به جفت. او در صحبت ظهر به او اطمینان او را که روش میوه برای او در زمان.

بیمار جوان در, سوال, لیلی Conlan شد هشت. او به تجارب گذشته خود را با شنیدن مشکلات با ملکه و حتی به او توضیح داد که چگونه خانواده خود را در حال حاضر جشن روز سرنوشت شنوایی اش را ترمیم شد از طریق یک دستگاه.

ملکه خواسته مرد جوان “بنابراین شما باید دو, آیا شما?” با اشاره به کاشت حلزون در هر گوش. خوب این بسیار خوب است. و آن را بسیار پر سر و صدا در جهان در حال حاضر؟”

کودک در پاسخ گفت: “هر سال را به عنوان به خوبی به عنوان یک جشن تولد, من یک حزب برای کاشت حلزون بنابراین ما جشن شنوایی من.” ملکه خوشحال به نظر می رسید یک خبر و با بیان این که آن را ‘پر زرق و برق” و ” یک ایده خوب است.’

پس از سفر رئیس در UCLH صحبت می کرد به خبرنگاران افتخار ملکه مهربانی “او یک کمال حرفه ای است او نمی شود؟”

او لقب پادشاه شبیه به مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای, “او می آید و چه همه ما را در سرویس های بهداشتی—او درست می کند و وظیفه خود را برای مردم به او خدمت می کند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im