ملکه الیزابت دوم است ‘گریخت’ به قلعه ویندسور در میان coronavirus

ملکه نه ‘گریخت’ به قلعه ویندسور در میان coronavirus. عکس: خودی

قبلی اخبار از ملکه ‘فرار’ کاخ باکینگهام ناشی به عنوان زمان می رود در رویال طرفداران چپ بودند نگران با این حال یک مقام رسمی کاخ منبع فقط نشان داد که ملکه نیست در واقع فرار به قلعه ویندسور در میان coronavirus بحران است.

با این حال هر چند درست است که ملکه و دیگر اعضای خانواده اش مجبور شدند به لغو برخی از درگیری های رسمی در پی این جهانی و همه گیر.

کاخ کمک به صحبت کرد هارپر بازارآشکار است که ملکه قطعا هنوز برنامه خود را به لبه پر شده با تعدادی از وظایف در اطراف منطقه لندن. نه تنها که او در بازدید از قلعه ویندسور تنها به صرف تعطیلات آخر هفته.

یک مقام رسمی کنفرانس مطبوعاتی در کاخ نازل شده “در مشورت با پزشکی خانواده و دولت اعلیحضرت او در آینده بازدیدکننده داشته است به Cheshire و کمدن خواهد بود دوباره.”

به این نتیجه رسیدند با بیان “مخاطبان [با ملکه] ادامه خواهد داد به عنوان معمول است. رویدادهای دیگر بررسی خواهد شد بر اساس مداوم در خط با مشاوره مناسب.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>