ملکه الیزابت خواستار انگلستان متحد در مبارزه با کروناویروس

ملکه پیام coronavirus آمده بود و پس از او همراه با شاهزاده فیلیپ چپ برای قلعه ویندسور

با کروناویروس گسترده در سراسر جهان خانواده سلطنتی بریتانیا است که تعهد به بازی بخشی خود را در شامل بیماری های عفونی.

در بیانیه منتشر شده, ملکه الیزابت دوم خطاب به همه گیر جهانی و مشترک است که بریتانیا بسیار شبیه در گذشته به ایستادگی در کنار هم در برابر تهدید و نقش خود را در تضمین ایمنی برای همه است.

توییتر رسمی رسیدگی به خانواده سلطنتی با صدور بیانیه اعلیحضرت او گفت بریتانیا “ورود به یک دوره از نگرانی و عدم اطمینان” و در ادامه می گویند که این کشور “تاریخچه جعلی است و توسط مردم و جوامع با هم به عنوان یک کار”.

ملکه پیام آمده بود و پس از او همراه با شاهزاده فیلیپ چپ برای قلعه ویندسور از کاخ باکینگهام.

“ما همه توصیه به تغییر روال عادی ما و به طور منظم الگوهای زندگی برای خوب بیشتر از جوامع ما زندگی می کنند و به ویژه برای محافظت از آسیب پذیر ترین در درون آنها,” او گفت:.

“در زمان این چنین به من یادآوری است که در تاریخ ملت ما است جعلی توسط مردم و جوامع با هم به عنوان یک کار تمرکز ما تلاش های مشترک با تمرکز بر هدف مشترک,” او اضافه شده است.

ستایش تلاش های قرار داده در توسط دانشمندان و مقامات پزشکی در سراسر جهان در وضعیت اضطراری در سراسر جهان از او خواست هر کس به انجام بخشی خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“بسیاری از ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای ماندن در تماس با یکدیگر و مطمئن شوید که عزیزان امن هستند. من مطمئن هستم ما به این چالش. شما می توانید مطمئن باشید که من و خانواده ام آماده به بازی بخشی از ما,” او اضافه شده است.

قبلا پرنس ویلیام نیز با صدور بیانیه ای رسمی سلطنتی کنزینگتون رسانه های اجتماعی اصرار به ماندن قوی و با هم در جهانی همه گیر.

“در هر زمان و هر کجا که سختی اعتصاب مردم بریتانیا دارای یک توانایی منحصر به فرد به جلو و با هم” ویلیام گفت: “این راهی است که جوامع محلی حمایت از کسانی که تحت تاثیر قرار می دهد بهترین ارزش های ما و طبیعت انسان است.”

“مردم تمایل به کمک در پی فاجعه نیاز به مدیریت و channelled در بهترین راه ممکن است — به همین دلیل است که ایجاد شرایط اضطراری ملی اعتماد خیلی مهم است.”

“شبکه راه اندازی کرده است یک درخواست برای افزایش بودجه برای کمک به سازمان های خیریه محلی حمایت از افراد مبتلا به مشکلات به عنوان یک نتیجه از #شیوع کروناویروس” او ادامه داد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>