چهارم از ایتالیایی ها در مستند به عنوان ویروس نوردد جهان

سلامت کارکنان کنترل درجه حرارت بدن یک مرد پس از رسیدن به یوونتوس استادیوم قبل از آ ایتالیا یک مسابقه فوتبال یوونتوس مقابل اینتر میلان خواهد شد که بازی در پشت درهای بسته در تورین در روز یکشنبه. — AFP

یک چهارم از جمعیت بود در مستند روز یکشنبه به عنوان دولت گام های جدی برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus فراگیر جهان, در حالی که ایران به ثبت یکی دیگر از 49 مرگ و میر و شرکت هواپیمایی ملی به حالت تعلیق پروازها به اروپا است.

ایتالیا COVID-19 تعداد مرگ است که در حال حاضر 233 بیش از هر کشور دیگری در خارج از چین است.

شیوع این بیماری در حال حاضر به کشته شدن بیش از 3500 نفر و بیش از آلوده 105,000 در سراسر 95 کشور و سرزمین.

ایتالیا اقدامات در محل تا آوریل 3 بار مردم از ورود و یا خروج از مناطق وسیع از شمال ایتالیا بدون دلیل خوب با توجه به حکم منتشر شده آنلاین.

قرنطینه مناطق خانه را به بیش از 15 میلیون نفر و شامل مناطق اطراف ونیز و سرمایه مالی میلان. سینما تئاتر و موزه ها بسته خواهد شد در سراسر کشور.

‘جسورانه شجاع’

سازمان بهداشت جهانی ستایش ایتالیا برای آن “جسورانه شجاع مراحل” با توجه به صدای جیر جیر آن توسط رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus.

نخست وزیر چک Andrej بابیان اما خواست ایتالیا به ممنوعیت شهروندان خود را از سفر به خارج از کشور.

این مستند می کند و اجازه می دهد برای بازگشت به خانه های کسانی که در مناطق آسیب دیده اما زندگی در جاهای دیگر از جمله گردشگران است.

پرواز به نظر می رسد عامل به طور معمول از میلان و ونیز فرودگاه ها و همچنین کسب و کار به طور معمول در ایستگاه های قطار.

مرز با سوئیس و اسلوونی باز باقی می ماند.

پاپ فرانسیس ضمن ابراز همبستگی روز یکشنبه با قربانیان این ویروس در اولین livestreamed نماز و پیام از واتیکان.

“من از پیوستن به برادر اسقف در تشویق مؤمنان به زندگی در این لحظه دشوار است با قدرت ایمان و یقین از امید و شور خیریه,” او گفت:.

هوا و دریا

ایران گزارش 49 جدید مرگ و میر در یکشنبه, بالاترین تلفات برای یک دوره 24 ساعته.

این به ارمغان می آورد تعداد کشته شدگان توسط ویروس در این کشور از اواسط ماه مارس به 194 یکی از بالاترین عوارض خارج از چین است. این ویروس به ایران در 31 استان کشور با 6,566 موارد تایید شده.

ایران ایر اعلام کرد تعلیق تمام پروازها به مقصد اروپا تا اطلاع ثانوی احتمالا در اقدامی تلافی جویانه در برابر سوئد تصمیم برای جلوگیری از تحریم ایران از فرود برای ترس از وارد کردن این بیماری است.

در ما سرایت کرده است به 30 متحده کشته شدن حداقل 19 نفر با نیویورک اعلام وضعیت اضطراری.

مسافران در آمریکا و کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم است که در آن 21 از 3,533 در هیئت مدیره آزمایش مثبت برای این بیماری را محدود باقی می ماند به کابین خود در آب های سان فرانسیسکو تا روز دوشنبه زمانی که به او اجازه داده شده به حوض در اوکلند.

در همین حال یکی دیگر از کشتی کروز کوستا, Fortuna, تبدیل شد, دور مالزی و تایلند به دلیل ویروس ترس رسمی روز یکشنبه گفت. قایق حامل حدود 2000 نفر از جمله ده ها تن از ایتالیایی ها.

‘حزن انگیز لحظه’

سازمان جهانی بهداشت توضیح داده شده در سراسر جهان به ویروس موارد عبور از 100,000-علامت گذاری به عنوان یک “حزن انگیز لحظه”.

بلغارستان گزارش اولین مورد در روز یکشنبه پس از کلمبیا, کستاریکا مالت و مالدیو قبلا در این آخر هفته.

تعدادی از عفونت در کره جنوبی گذشت 7,000 — بالاترین در جهان خارج از چین.

اما در خود چین تعداد موارد جدید گزارش پنج شنبه به کمترین میزان خود در هفته با تقریبا تمام 44 از آنها در ووهان در استان هوبئی استان و کانون شیوع.

دولت اشاره کرده آن را ممکن است به زودی آسانسور قرنطینه اعمال شده در هوبئی که در آن برخی از 56 میلیون نفر شده است به طور موثر housebound از اواخر ماه ژانویه است.

تنها عفونت در چین فراتر از هوبئی بودند وارداتی از خارج از کشور از جمله مهاجران از ایتالیا و اسپانیا در پکن.

حداقل ده نفر کشته شدند روز یکشنبه در سقوط یک هتل استفاده می شود به عنوان یک coronavirus قرنطینه تسهیلات در گوانجو در جنوب چین است.

که گفت: تلاش چین و کشورهای دیگر بودند “نشان می دهد که گسترش ویروس می تواند کند”.

عربستان سعودی روز یکشنبه گفت این بود cordoning خاموش شرقی قطیف منطقه یک دژ پادشاهی اقلیت شیعه.

بازارهای سهام در انرژی وابسته به خلیج فارس منطقه سقوط به چند سال اخیر یکشنبه پس از اوپک را به عدم توافق تولید نفت کاهش با متحدان خود به ویژه روسیه است.

این عربستان بزرگترین در منطقه شیرجه نزدیک به هشت درصد فقط پس از باز کردن زنگ.

ورزش زده

برگزارکنندگان از بحرین, فرمول 1 جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای مارس 22 گفت: در این مسابقه را پیش بروید بدون تماشاگر.

شانگهای جایزه بزرگ میله میله برای 19 آوریل در حال حاضر به تعویق افتاده است اگر چه فصل باز مسابقه در استرالیا در 15 مارس تنظیم شده است به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

از لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت موقت نگه یکشنبه در حالی که ایتالیا با ورزش m a خواستار تعلیق فوری از سری A فصل است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de