پوتین آخرین دفاع در برابر Coronavirus: ضد عفونی تونل

یکی از راه های ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است که دفاع از خود در برابر coronavirus است که با استفاده از ضد عفونی تونل برای بازدید کنندگان به گفته یک سخنگوی کرملین.

پوتین یک ضد عفونی تونل در خانه اش در نوو-Ogaryovo و دو از کرملین پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov چهارشنبه اعلام کرد. پوتین به صرف بیشتر وقت خود را در طول بیماری همه گیر در نزدیکی مسکو اقامت به گزارش رویترز،.

ضد عفونی تونل اسپری “خوب آب غبار” در افرادی که در حال عبور از طریق رسانه دولتی خروجی ریا نووستی اخبار گزارش روز سه شنبه. اسپری می آید از سقف و طرف وقتی کسی عبور می کند و با توجه به مهر.

تونل ایجاد شد و نصب شده توسط یک شرکت روسی Mizotty و استفاده Anolit یک دولت مصوب آنتی سپتیک سی ان ان گزارش شده است.

“از جمله مواد ضد عفونی کننده تجهیزات نصب شده در کرملین بیش از حد وجود دارد و حتی دو تونل وجود دارد و در نوو-Ogaryovo که شما می دانید که کار اصلی پایه ای برای رئیس جمهور, او نگه دارید[s] بسیاری از رویدادها وجود دارد و می رود جلو و عقب به کرملین” Peskov گفت.

ضد عفونی تونل ساخته شد و نصب در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس در روسیه و رویترز گزارش داد. سازمان بهداشت جهانی روسیه سخنگوی Melita Vujnovich گفت: روسیه coronavirus موارد شروع به صاف مارس 9 و 10 با توجه به فوربس.

“هنوز هم وجود دارد موارد از این بیماری است اما این نرخ رشد با ثبات است. ما واقعا امیدواریم که ما به دنبال در چند روز گذشته از coronavirus و که افزایش در میزان بروز کرده است plateaued” گفت: Vujnovich.

روسیه گزارش کرده است 7,478 coronavirus مرگ و میر و بیش از نیم میلیون مورد تأیید سوم بیشترین تعداد از موارد پس از برزیل و ایالات متحده با توجه به انتخاب. (مربوط: ما می گذرد 2 میلیون تایید Coronavirus موارد به عنوان متحده بازگشایی)

Russia's President Putin takes part in a video conference call outside Moscow. Sputnik/Alexei Nikolsky/Kremlin/File Photo via REUTERS

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در یک ویدئو کنفرانس با اعضای شورای امنیت در Novo-Ogaryovo دولت محل اقامت در خارج از مسکو, روسیه, ژوئن 4 سال 2020 است. اسپوتنیک/الکسی Nikolsky/کرملین/عکس فایل از طریق رادیو فردا

اگر چه بسیاری از coronavirus محدودیت در کرملین در حال برداشته اقدامات احتیاطی برای محافظت از پوتین سلامت “هنوز در حال توجیه” Peskov گفت. مقامات روسیه ادعا می کنند تعدادی از coronavirus موارد کاهش, گزارش رویترز،.

اضافی ضد عفونی تونل نصب شده در برخی از بیمارستان ها در پنزا روسیه و قراردادهای دولتی, سی ان ان گزارش شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de