بیان اخبار سرویس

لکنو: این اوتار پرادش دولت را کنار بگذارند تومان 500 کرور روپیه برای یک فرودگاه در ایودیا و Rs 200 کرور برای زیباسازی بنارس را کاشی Vishwanath معبد در آن 2020-21 بودجه مطرح در دولت و مجلس در روز سه شنبه. تمرکز به توسعه ایودیا و بنارس به عنوان توریست هاب. نزدیک در پاشنه اتحادیه دولت اعلام 15-عضو Shri Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد به تسهیل ساختمان Ram معبد در ایودیا دولت ساخته شده ویژه ارائه Rs 500 کرور روپیه برای فرودگاه برای بهبود اتصال در انتظار یک بزرگتر عجله از زائران در آینده است.

دولت همچنین پیشنهاد به صرف 85 تومان کرور روپیه در توسعه از بالا تا زیرساخت های بازار در زائر شهر. نخست وزیر نارندرا حوزه بنارس نیز دریافت کرده توجه است. جدا از مشهور کاشی معبد Vishwanath, `170 کرور ساخته شده برای ایجاد یک مرکز فرهنگی در کاشی.به طور مشابه گوراکپور دامنه تا سانتی متر یوگی Adityanath دریافت کرده Rs 25 کرور برای توسعه ورزش های آبی در معروف رمگره Tal است که زندگى به عنوان یک جاذبه توریستی در سه سال گذشته است. علاوه بر بودجه دولت نیز ارائه توسعه 46 مقاصد اصلی گردشگری در سراسر کشور.

این یوگی Adityanath دولت چهارم و دولت بزرگترین-تا کنون بودجه سالانه به لحن تومان 5.12 تريليون. این است که تقریبا 6 درصد بالاتر از بودجه قبلی از `4.79 تریلیون. دولت اختصاص داده است `300 کرور و `210 کرور برای توسعه اجتماعی و اقتصادی از مناطق عقب مانده از Purvanchal (از شرق تا) و ملی ویتنام هانوی بود. در حالی که دولت تصمیم گرفته است برای راه اندازی یک دولت Niti Ayog آن نیز گرفته شده ابتکار راه اندازی ‘Yuva هاب’ در 75 منطقه .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو