پنجاب coronavirus موارد افزایش به 490; یکی از جدید مرگ گزارش شده


لاهور: وزیر پنجاب عثمان Buzdar تایید یک مرگ با توجه به کروناویروس در روز شنبه که با افزایش استانی شمارش به پنج و ملی تعداد به 11.

پنجاب وزیر عثمان Buzdar تایید کرد که یک فرد مرده بود از coronavirus در حالی که استانی آلوده تلفات تا به حال ضربه به 490 در حالی که پاکستان مجموع موارد پایه در سال 1373.

در یک صدای جیر جیر Buzdar گفت: “با قلب من تایید که ما از دست داده اند 22 ساله بیمار در فیصل آباد. از دست دادن کل زندگی است که در 5 در حال حاضر. در حال حاضر 490 موارد تایید شده در سراسر پنجاب.”

“این یک اورژانس بهداشت جهانی و همه نیاز به عمل مسئولانه و به ما کمک کند صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

شکستن استانی شمارش او گفت که اکثر موارد گزارش شده در درا قاضی کهن را قرنطینه مرکز.

“اطلاعات بیشتر: DGK قرنطینه 207 موارد مولتان قرنطینه 46 لاهور 115, Gujrat, 48, گوجرانواله 9, Jhelum, 19 راولپندی 14, مولتان, 3, Faisalabad, 10, DGK 5, Mandibahuddin 3, Sargodha, 2, Nankanasahib 2 & Mianwali 2 و نارووال, RYK, اٹک, بددملهی & خوشاب ، یک مورد در هر,” او گفت:.

پیش از آن در روز, Sindh گزارش 19 موارد جدید 24 در خیبر پختونخوا دو مورد در پایتخت فدرال.

در ضمن, Azad, Jammu and Kashmir است (AJK) جمع می ایستد در دو بلوچستان را شمارش می ایستد در 131 در حالی که گلگت-بلتستان تلفات در 91.

مرگ و میر در پنجاب تا کنون

پنج مرگ و میر رخ داده است در پنجاب است که بالاترین در میان تمام استان ها.

روز یکشنبه بلوچستان گزارش شده بود آن مرگ 65 ساله بود که تحت درمان در فاطمه جناح قفسه سینه در بیمارستان.

زودتر از گلگت-بلتستان بود که مبارزه با این ویروس در خطوط مقدم گزارش شده است به عنوان پنجمین قربانی.

یکشنبه, مارس 22 مشاور خیبر پختونخوا وزیر اطلاعات اجمل وزیر اعلام کرده بود این کشور در چهارم مرگ و میر ناشی از ویروس است.

در 20 مارس پاکستان ثبت شده بود آن سوم مرگ و میر ناشی از ویروس است. سند وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho تا به حال تایید مرگ 77 سال COVID-19 بیمار در استان است.

دو نفر از KP که تست مثبت برای coronavirus بودند گزارش داد که این کشور برای اولین بار دو مرگ.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>