بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: دولت پنجاب قرار داده ممنوعیت پنجابی فیلم “تیرانداز’ به اتهام ستایش مخوف گانگستر Sukha Kahlwan بود که متهم در بیش از بیست مورد ،

پنجاب پلیس نیز ثبت شده یک مورد در برابر تولید و ترویج این فیلم KV سینگ Dhillon و دیگران برای ترویج خشونت و جرم و جنایت باندهای تبهکاری و مواد مخدر و اخاذی و تهدید کیفری و ارعاب. موارد ثبت شده در بخش 153, 153A, 153B, 160, 107, 505 قانون مجازات اسلامی در SSOC محلی. شاه گفت: این فیلم به احتمال زیاد به تحریک جوانان به اسلحه ببرند و برهم زدن صلح و آرامش.

فیلم تریلر در حال حاضر دریافت بیش از 70 لاخ نمایش در یوتیوب.

این کشته گانگستر مواجه شد موارد قتل آدم ربایی و اخاذی قبل از او کشته شد توسط یکی دیگر از گانگستر ویکی Gounder در ژانویه 22, 2015, در حالی که او بود که به ارمغان آورد به پاتیالا زندان مرکزی پس از یک جلسه دادگاه در Jalandhar.

این برای اولین بار است که یک فیلم در یک گانگستر است که در حال تولید در کشور است. قبلا یک پنجابی فیلم ستایش کشته گانگستر Rupinder گاندی منتشر شد.

در نامه نوشته شده توسط اضافی DGP (هوش) Varinder کومار اضافی دبیر کل (خانه امور و عدالت), Punjab ساتیش چاندرا از آن اعلام شد که آن را مناسب خواهد بود اگر انتشار و نمایش فیلم ممنوع شود در دولت است.

زودتر پنجاب پلیس نیز دریافت شکایت در مورد این فیلم glorying گانگستر. زیر که تهیه کننده فیلم KV Dhillon در نامه ای به سرپرست ارشد پلیس محلی اعلام کرده بود که از آنجایی که پلیس این است که از این نظر است که محتوای این فیلم ممکن است صدمه دیده و وضعیت نظم و قانون او را قطع این پروژه فیلم.

پنجاب وزیر سروان Amarinder سینگ کارگردانی کرده است پنجاب DGP Dinkar Gupta به نگاه به این اقدام ممکن است که می تواند آغاز در برابر یکی از این فیلم تولید KV Dhillon که تا به حال بنا به گزارش موعود در نوشتن پشت در 2019 که او را کنار گذاشتن فیلم در اصل با عنوان “Sukha Khalwan’.

گوپتا نیز خواسته شده است تا نگاه به نقش مروج کارگردانان و بازیگران این فیلم است.

در ضمن گوپتا گفت که موضوع ممنوعیت این فیلم همچنین مطرح شده در جلسه با رئیس جمهوری در روز جمعه همراه با یک پیشنهاد از اضافی DGP هوش Varinder کومار توصیه بان کی مون در این فیلم که تریلر منتشر شده در ژانویه 18, پیشنهاد کرد که این فیلم بسیار رادیکال.

“اما به جای رها کردن پروژه تولید آشکارا جلو رفتم با این فیلم بود که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای انتشار در فوریه 21 تحت عنوان جدید با نام جدید خود را پیشرو شخصیت” گفت: Gupta.

قبلا HC Arora یک وکیل در پنجاب و هاریانا دادگاه عالی نوشته شده بود نامه ای به دولت به دنبال ممنوعیت فیلم است.

تصمیم به ممنوعیت فیلم می آید یک هفته پس از پنجاب پلیس ثبت شده یک مورد در برابر Punjabi خوانندگان Shubhdeep سینگ سیدهو (Sidhu گوزن Wala) و Mankirat Aulakh برای تبلیغ خشونت و جرم و جنایت از طریق یک ویدئو کلیپ آپلود شده در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im