پنجاب مجموعه تیم به توسعه سیاست برای جلوگیری از لاهور coronavirus گسترش

توییتر/دولت پنجاب (@GOPunjabPK)/تصویر از طریق اخبار

لاهور: دولت پنجاب در یک جلسه در روز جمعه راه اندازی یک تیم به آمده تا با یک سیاست برای جلوگیری از COVID-19 در مرکز استان.

رهبری پنجاب صفحه اصلی بخش های اضافی دبیر کل Momin آقا این تیم وظیفه بود به آمده تا با توصیه های به صورت جداگانه و مدیریت موثر سیاست برای لاهور به عنوان موارد از رمان coronavirus در شهرستان در ادامه به افزایش قابل توجهی.

این استان تا کنون ثبت شده 10,033 بیماران از COVID-19 عفونت است.

تصمیم گیری ساخته شده بود در طول یک جلسه به ریاست پنجاب وزیر عثمان Buzdar — به تجزیه و تحلیل اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس و تعیین دلایل افزایش موارد مثبت در لاهور.

همچنین بخشی از این نشست بود پارسیان فرمانده لاهور Lt ژنرال مجید احسان, General افسر فرمانده 10-بخش Maj ژنرال محمد Aneeq-ur-Rehman ملک مدیر کل رنجرز پنجاب Maj ژنرال محمد Aamir مجید, Punjab دبیر کل جواد رفیق ملک و بازرس کل پلیس پنجاب شعیب Dastgir.

نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد نمی تواند تحمل

شرکت کنندگان در این نشست بمب بر استراتژی برای سهولت coronavirus مستند در مراحل و بررسی پیشرفت از گندم تهیه رانندگی و همچنین تسهیلات ارائه شده به کشاورزان در استان است.

آنها ابراز نگرانی از افزایش تعداد موارد مثبت در لاهور. پنجاب سیاسی و نظامی رهبری نیز تصمیم به استفاده از تمام منابع لازم برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

تصمیم بر آن شد در این جلسه که هیچ تخطی از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) صادر شده برای کسب و کار خواهد بود قابل تحمل و اقدام خواهد شد گفت: کسب و کار و یا صنعت خود برای عدم پایبندی به دستورالعمل.

خط جداگانه از اقدام برای لاهور

جلسه ادای احترام به خدمات پزشکان و پرستاران و کارکنان پیراپزشکی.

Lt ژنرال مجید احسان تصریح کرد: تعهد خود را به ادامه همه ممکن است همکاری با دولت پنجاب اشاره کرد که رهبری “در کنار مردم در این ساعت از نیاز”.

او افزود که لازم بود برای اجرای یک خط جداگانه از اقدام با توجه به وضعیت فعلی در استان.

هوشمند نمونه

سانتی متر Buzdar گفت: این تصمیم به استراحت مستند در مراحل ساخته شده بود پس از مشورت با همه. اجازه برای بازار های کوچک و مغازه ها داده می شود و پس از ى او اضافه کرد که در کسب و کار است که اجازه داده شد برای باز کردن را برای اطمینان از اجرای دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

وزیر افزود که پنجاب تا به حال به دست آورد و از این ظرفیت برای انجام تقریبا 6,000 آزمون در روز است و بیش از 117,000 آزمون تا به حال انجام شده تا به امروز است.

علاوه بر این, هوشمند, نمونه آغاز شد و در شهرهای مختلف از جمله لاهور و 214 از 4,100 تست های انجام شده از طریق هوشمند نمونه آمد مثبت او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de