پنجاب به دنبال بیش از 80,000 تومان کرور روپیه کمک از مرکز به نجات جان انسان ها و تضمین معیشت’

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: Punjab وزیر Amarinder سینگ با ارسال نامه به نخست وزیر Narinder مودی به دنبال کمک های مالی از مرکز به لحن تومان 79,460 کرور همراه با غیر مالی کمک در شمارش به منظور صرفه جویی در زندگی و امن معیشت به دلیل ناراحتی ناشی از این بیماری همه گیر.

Amarinder خواستار چشم پوشی از دراز مدت CCL بدهی صعودی سرمایه مبلغ سرمایه گذاری و اهداف تحت MGNREGA و عمده دیگر گل سرسبد برنامه های این مرکز از جمله شهر هوشمند برنامه AMRUT و ملی جدید شهری تضمین اشتغال طرح علاوه بر بازسازی از درون دولت کارگران مهاجر قانون و اصلاحات به اصلاحات قوانین کار برای اطمینان از حفاظت کامل از حقوق کشاورزی و صنعتی کارگران.

“مرکز مداخله فوری مورد نیاز بود برای جلوگیری از هر گونه عمده اجتماعی و اقتصادی تحول در آینده نیز به ما اطمینان نسل های بعدی از زندگی ایمن و امنیت معیشت گفت:” CM خواستار یک کمک Rs 80,845 کرور.

سینگ همچنین تاکید کرد نیاز برای ‘اداری و ساختاری و حتی قانونی تغییرات برای اطمینان از ایمنی و امنیت از مردم در حالت عادی با توجه به این که این بیماری همه گیر است که در اینجا به ماندن برای مدت زمان طولانی.

دولت پنجاب احساس می کند که دولت به تنهایی نمی تواند در دیدار با چالش های جدید در روح واقعی تعاونی فدرالیسم نیاز اتحادیه دولت برای کمک به آنها را در غیر منتظره ای بزرگ در راه است که این کشور هرگز دیده می شود پس از استقلال در سال 1947 CM گفت.

پنجاب وزیر در بیانیه ای گفت: مستقیم محرک های مالی از 26,400 تومان کرور روپیه و چشم پوشی از آن در طولانی مدت CCL (نقدی اعتباری محدود) بدهی بسیار لازم برای مالی بازیابی از دولت است.

علاوه بر این تمام مرکزی طرح باید 100 درصد بودجه این مرکز در 2020-21 به سانتی متر خواست.

دولت پنجاب نیز به دنبال تومان 6,603 کرور برای بهبود وضعیت سلامت عمومی زیرساخت ها است.

علاوه بر این دولت نیاز برآورد تومان 15,975 کرور برای ارتقاء مزرعه-دروازه زیرساخت یک بار بدهی چشم پوشی ارائه درآمد پشتیبانی و کمک هزینه بهره.

در حال حاضر کشاورزی استقراض از کشاورزان باید یخ زده و گرفته شده توسط مرکز با تبدیل این به عنوان یک بدهی به پرداخت به بانک ها در 10-15 برابر اقساط توسط Centre, CM گفت.

برای آینده کشاورزان باید با توجه به تولید مرتبط وام و اعتبار به طور کامل منعکس کننده بر خود پرداخت ظرفیت Amarinder سینگ گفت: به دنبال تومان 1,161 کرور برای دامداری و لبنی کشور ،

شامل COVID-19 سرایت در مناطق روستایی Rs 5,068 کرور مورد نیاز خواهد بود برای مایع و جامد مدیریت زباله در روستاها سانتی متر خواستار شدند.

برای دیدار با پست-COVID آنلاین و دیگر نیازهای آموزشی دولت به دنبال یک کمک Rs 3,080 کرور با یکی دیگر از Rs 8 کرور برای آموزش آنلاین و دستمزد در 1,000 تومان در هر ماه برای دانش آموزان در طول مستند دوره است.

دولت نیز به دنبال تومان 757 کرور جدید و بخش انرژی های تجدید پذیر, Rs 571 کرور برای منطقه مرزی توسعه و 326 تومان کرور روپیه برای بخش حمل و نقل.

علاوه بر این به دنبال تومان 5,040 کرور به عنوان کمک مالی برای رفاه کارگران مهاجر به سانتی متر خواستار آن است که بین دولت کارگران مهاجر قانون باید بازنگری شده برای حفاظت از منافع و حقوق اساسی.

دولت نیز به دنبال حمایت از صنعت و تجارت به ویژه میکرو, شرکت های کوچک و متوسط.

CM همچنین خواستار غیر مالی بخشی از این کمک که شامل صعودی سرمایه مبلغ سرمایه گذاری و اهداف زیر MGNREGA و عمده دیگر گل سرسبد برنامه های این مرکز از جمله شهر هوشمند برنامه.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de